reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przyspieszenie w ofercie Netii

dodano: 2021-01-22 01:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia nie ma jak w sieci Netia (grupa Cyfrowy Polsat) zmodyfikowała swoją ofertę światłowodowego dostępu do internetu, wprowadzając opcję do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie. Do wtorku, 16 lutego br. zakup wybranych pakietów internetu z TV premiowany jest 3 miesiącami abonamentu na start gratis.

Netia schody wzrost


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 18 stycznia 2021 roku w Netii obowiązują nowe promocyjne cenniki („Nowa rozrywka III”). Dla łączy w technologiach światłowodowych podstawowa promowana opcja prędkości to nadal do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie (cena dla budownictwa wielorodzinnego z umową na 24 miesiące i rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe). Następny w kolejności wariant, dwa razy szybciej - do 600 Mb/s zastąpił wcześniej dostępną opcję do 500 Mb/s, przy zachowaniu dotychczasowej ceny 60 zł miesięcznie. Za dopłatą kolejnych 10 zł miesięcznie można przyspieszyć łącze do 1 Gb/s. Niezależnie od wybranej opcji przez 3 miesiące na start klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych.

- W trakcie ubiegłego roku ponad dwukrotnie zwiększył się odsetek klientów, którzy przy zakupie wybierali łącza szybsze niż bazowe do 300 Mb/s. Przyczyny tego trendu, to wzrost potrzeb wywołanych pandemią przy jednoczesnej przystępności cenowej przyspieszenia. Aby podwoić prędkość łącza w Netii wystarczy dopłacić tylko 10 zł miesięcznie. Wśród ogólnopolskich operatorów Netia jest liderem w kategorii: „cena - jakość - szybkość”

- powiedział Piotr Rożalski, kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C w Netii.


Analogiczną modyfikację prędkości przeszła obowiązująca do wtorku, 16 lutego br. świąteczno-noworoczna promocja zestawów internetu z wybranymi pakietami TV. Promocją objęte są zestawy usług telewizyjnych ze 100 kanałami (pakiet M) oraz ze 182 kanałami (pakiet L) wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s w cenach odpowiednio 60 zł i 90 zł. Wybierając zestawy objęte promocją klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres 3 miesięcy, a w pierwszym miesiącu otrzymują bezpłatnie dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli 216 kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...