Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata w Lahti. Transmisja live z meczu Polska - Węgry na MŚ w Egipcie w TVP1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Grzegorz Kaczmarczyk
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Utah Jazz – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
04:15 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: Angelo Leo – Stephen Fulton
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – Villarreal CF
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Ćwiąkała
21:00 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Newcastle United
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny Eleven Sports 1
13:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Southampton FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Real Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik – Hamburger SV
Komentarz: Michał Mitrut
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – FC Crotone
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: West Ham United – Doncaster Rovers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Cheltenham Town – Manchester City
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – FC Crotone
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eurosport 1
10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana: Zjazd kobiet
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel: Zjazd mężczyzn
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński Eurosport 2
09:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd dwójek mężczyzn
10:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Bieg łączony kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych
11:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti: Zawody
Komentarz: Paweł Ulbrych
12:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Bieg łączony mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
15:10 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti: Sprint drużynowy
Komentarz: Paweł Ulbrych Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Abu Dhabi: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
22:00 Golf: PGA Tour, La Quinta: 3. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – Villarreal CF
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Ćwiąkała
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki Polsat Sport Premium 1
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: MFK Karvina – SK Slavia Praga Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa – Trefl Gdańsk
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 257: Dustin Poirier – Conor McGregor Polsat Sport Extra
13:00 Short track: Mistrzostwa Europy: Biegi półfinałowe na 1500 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski
22:30 Wyścigi konne: Pegasus World Cup: Zawody Polsat Sport News
12:15 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee: Przejazd dwójek mężczyzn
13:10 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg ze startu wspólnego kobiet
14:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 1500 m kobiet
15:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg sztafetowy mężczyzn
16:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 500 m mężczyzn
17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
17:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg ze startu wspólnego kobiet
17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee: Przejazd dwójek kobiet Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Lipczik
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Beşiktaş Sompo Japan – Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Krzysztof Sendecki
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Darüşşafaka Tekfen – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Krzysztof Sendecki
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Anadolu Efes – Ogm Ormanspor
Komentarz: Jakub Ryś
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga CB: RETAbet Bilbao Basket – Casademont Zaragoza
Komentarz: Krzysztof Sendecki TVP 1
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Egipcie: Polska - Węgry
Komentarz: Jacek Laskowski TVP Sport
08:25 Biegi narciarskie: Ski Classics - Toblach-Cortina: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
10:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti: Bieg łączony kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner