reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Now TV z internetem za 0 zł nawet przez 6 miesięcy

dodano: 2021-01-22 10:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play Now TV Od 22 stycznia br., wybierając jeden z pakietów z telewizją Play Now TV, klient otrzyma zwolnienie z opłaty za dostęp do internetu nawet przez 6 miesięcy. Promocja dotyczy zarówno połączenia stacjonarnego w wersjach 300 i 600 Mb/s, jak i bezprzewodowego z routerem lub Net Boxem. Jeśli klient dołączy do usługi telewizję Play Now TV w wersji podstawowej za 10 zł miesięcznie, wówczas dostanie 3 miesiące zwolnienia z opłaty za internet. Jeśli zdecyduje się na telewizję Play Now TV w wersji rozszerzonej w cenie 35 zł miesięcznie, za internet nie będzie płacił aż przez pół roku.

Play
Play TV Internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci chcący skorzystać z usługi internetu bezprzewodowego mogą wybrać jedną z kilku opcji. W ofercie dostępne są pakiety od 100 GB do 500 GB w technologii LTE lub 5G z routerem lub Net Boxem, który w wielu wypadkach poprawia parametry usługi dzięki umieszczeniu modemu na zewnętrz budynku.

Telewizja Play Now TV łączy w sobie dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych oraz filmów i seriali na żądanie. Jest oferowana z urządzeniem TV Box, które wykorzystuje system operacyjny Android TV. Dzięki temu daje dostęp do popularnych aplikacji ze sklepu Google Play, które można dowolnie pobierać na urządzenie. Najpopularniejsze, takie jak Netflix czy YouTube są już na nim zainstalowane. Inne, np. Player, Ipla, czy TVP VOD, można pobrać w każdej chwili. Zastosowanie funkcji wyszukiwania głosowego umożliwia łatwe odkrywanie treści dostępnych zarówno w Play Now TV, jak również w innych zainstalowanych aplikacjach.

W podstawowej wersji usługi w cenie 10 zł miesięcznie (20 zł dla osób niekorzystających z innych usług w Play) dostępnych jest 41 różnorodnych kanałów. Ofertę można w dowolnym momencie rozszerzyć o dodatkowe pakiety: Sport, Kids, Extra, News czy HBO GO, włączając je bezpośrednio na urządzeniu TV Box. Wybierając ofertę rozszerzoną za 35 zł (45 zł dla osób niebędących klientami Play), otrzymujemy w ofercie 92 kanały - pakiety Sport, Kids, Extra i News są już wliczone w cenę abonamentu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...