reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Białoruski operator zmodernizował telewizję cyfrową

dodano: 2021-01-24 11:03
autor: RO | źródło: minsknews.by/tele-satinfo.ru

Beltelekom Beltelekom znacząco odnowił i rozszerzył możliwości swojej platformy i telewizji interaktywnej ZALA (IPTV). Subskrybenci mają teraz dostęp do filmów online, YouTube i usług przechowywania danych, strumieniowego przesyłania wideo online IVI, Megogo i more.tv.

https://pbs.twimg.com/media/EsVHJJNXIAEI3Mk.jpg
ZALA IPTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto platforma współdziała z sieciami społecznościowymi Facebook, VKontakte i serwisem Viber. Dzięki tym innowacjom, użytkownik może udostępniać ciekawe treści swoim znajomym w sieciach społecznościowych i komunikatorze Messenger. Odbiornikiem można teraz sterować nie tylko za pomocą tradycyjnego pilota, ale również smartfonem.

Przypomnijmy, że Beltelekom jest największym operatorem telekomunikacyjnym na Białorusi. Pierwsi abonenci zostali podłączeni do ZALA w 2008 roku, choć sama marka pojawiła się rok później. Obecnie liczba klientów przekroczyła 2 miliony – to jedna z największych baz abonenckich w Europie.

Zwróćmy uwagę, że wcześniej platforma oferowała ponad 150 kanałów telewizyjnych i około 5 tys. filmów. Dzięki modernizacji sieci, te liczby znacznie się powiększają. Ponadto baza abonencka platformy zwiększyła się do 2 250 000 abonentów. Wprowadzono dodatkowe funkcje, w tym obsługę technologii OTT i 4K.

Źródło: minsknews.by  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...