reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Atak na program baszkirskiej telewizji BST

dodano: 2021-01-24 11:46
autor: KuKa | źródło: rbsmi.ru/tele-satinfo.ru

haker hacker Popularny w Baszkirii (terytorium Federacji Rosyjskiej) program „Ministerstwo Prawdy” padł ofiarą hakerskiego ataku, a bardziej jego emisja na youtubowym kanale Baszkirskiej Telewizji Satelitarnej (Telekanał BST) w dniu 20 stycznia z udziałem przewodniczącego Izby Publicznej Baszkirii, Rostisława Murzagułowa. Z powodu ataku, zamknięto relacje najważniejszej baszkirskiej telewizji na YouTube.

mkset.ru
BST Kanał Baszkirii


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dyrektor generalny państwowego przedsiębiorstwa TRK Baszkirii, Rustam Zarafutdinow powiedział, że dzień wcześniej dyrekcja kanału zwróciła uwagę na niezdrową aktywność programu w YouTube.

W dzień kolejnej premiery z udziałem Rostisława Murzagułowa na kanale odkryto dużą liczbę subskrybujących, a 21 stycznia ich liczba zaczęła gwałtownie spadać.

Wiedząc, że YouTube w przypadkach podejrzanej aktywności blokuje kanały, byliśmy zmuszeni na chwilę zamknąć emisję. Teraz przyglądamy się sytuacji

- powiedział szef TRK Baszkirii, Rustam Zarafutdinow.


Sam Rostisław Murzagułow powiedział, że osoby wymienione w programie „Ministerstwo Prawdy” pokazały swoje prawdziwe oblicze. Innymi słowy, jeśli nie podoba się im prawda, to robią wszystko, aby odciąć źródło informacji i zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Jednak te wszystkie wysiłki poszły na marne, ponieważ wideo programu zostało już rozpowszechnione w sieciach społecznościowych i kanałach Telegramu, a setki tysięcy ludzi zdążyło to obejrzeć.

Źródło: rbsmi.ru  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ataki komputerowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...