reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Walentynkowe kino w lutym w Romance TV

dodano: 2021-01-20 00:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Romance TV W lutym br. kanał Romance TV poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje filmowe jak „Program: wirowanie”,  „Mój koszmarny przyjaciel”, „Teściowie”, „Oszust matrymonialny i jego żona”, „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”, „Mój George”, „Zaproszenie”, „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość”, „Niania wbrew woli”, „Przeznaczenie”, „Pan Hoppy i żółwie”, „Z całego serca: ślub”, „Art & Soul” i „Agatha Christie: Kryminalne zagadki”.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież walentynki. Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych. W każdy poniedziałek lutego br. o godzinie 20:00 widzowie obejrzą premierę pełnych akcji komedii romantycznych. W same walentynki Romance TV po raz pierwszy pokaże wzruszający film obyczajowy „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Niedzielne wieczory tradycyjnie należeć będą do komisarza Laurence’a i kryminalnych zagadek. Zaś w sobotę, 27 lutego br. Romance TV zaprosi na maraton cudownych filmów o miłości, która nie zna granic.

W miesiącu miłości i namiętności w Romance TV wszystko kręci się oczywiście wokół jednego tematu, czyli uczuć. Ale aby doszło do szczęśliwego zakończenia, najpierw często należy pokonać ogrom piętrzących się trudności i przeciwieństw. Niejednokrotnie bywa też tak, że robiąc coś w imię miłości, ludzie mijają się z prawdą. Tak dzieje się również w emitowanych przez Romance TV czterech premierach komedii romantycznych, które będzie można obejrzeć w każdy poniedziałek lutego br. o godzinie 20:00. 1 lutego br. kanał zaprasza na „Program: wirowanie”. Tydzień później (8 lutego br.) stacja pokaże film „Mój koszmarny przyjaciel”. 15 lutego br. wyemituje natomiast komedię „Teściowie” (więcej tutaj), a w ostatni poniedziałek miesiąca (29 lutego br.) kanał zaprasza na produkcję „Oszust matrymonialny i jego żona”.

Święto Zakochanych to magiczny dzień. Kochać i okazywać miłość powinniśmy sobie zawsze, ale walentynki rządzą się swoimi prawami. Z tej okazji o godzinie 17:50 Romance TV zaprasza swoich widzów na premierowy film „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Akcja wiedzie widzów do dziewiętnastowiecznych Indii, gdzie młoda Amerykanka zakochuje się w przystojnym i zawadiackim bracie przyrodnim pewnego maharadży, a to nieuchronnie prowadzi do nieoczekiwanych powikłań i nagłych zwrotów akcji.

W sobotę, 27 lutego br. Romance TV przygotował dla widzów maraton filmowy pełen miłości. W Ameryce - kraju nieograniczonych możliwości i niekończących się cudownych krajobrazów, samotne, opuszczone serca walczą o spokój ducha. Dziewięć wyjątkowych hitów telewizyjnych zaprowadzi widzów do malowniczych miejsc i opowie historie, w których zawsze zwycięża miłość. Start o godzinie 9:05 filmem „Mój George” (więcej tutaj), następnie „Zaproszenie” o godzinie 10:55, o godzinie 12:40 „Ratując Madison” (więcej tutaj), „Ucieczka w miłość” o godzinie 14:30, „Niania wbrew woli” o godzinie 16:25, o godzinie 18:15 „Przeznaczenie”, o godzinie 20:00 „Pan Hoppy i żółwie”, „Z całego serca: ślub” o godzinie 21:50, a na koniec maratonu kanał zaprasza na „Art & Soul” - o godzinie 23:40.

W każdą niedzielę lutego br. o godzinie 20:00 Romance TV wyemituje jedną z czterech nowych, pełnych napięcia historii powstałych na kanwie powieści kryminalnych Agathy Christie („Agatha Christie: Kryminalne zagadki”) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...