dodano: 2021-01-25 14:36
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Southampton FC – Arsenal FC. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
21:15 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Leeds United
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
21:15 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski CANAL+ Sport 2
19:00 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – West Ham United
Komentarz: Adam Zakrzewski, Przemysław Rudzki
21:15 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Manchester City
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka Eleven Sports 1
15:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: Sporting Lizbona – Ironi Ness Ziona
Komentarz: Radosław Spiak
18:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: Szolnoki Olajbanyasz – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Maciej Bonecki, Mirosław Noculak
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Hamburger SV Eleven Sports 2
21:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: Fribourg Olympic – BC Dnipro
Komentarz: Radosław Spiak Eleven Sports 3
20:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: AFC Bournemouth – Crawley Town FC
22:15 Piłka nożna: NOS Liga: Boavista FC – Sporting CP Eleven Sports 4
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Hamburger SV Eurosport 1
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming: 1. przejazd slalomu mężczyzn
20:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming: 2. przejazd slalomu mężczyzn nSport+
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: VEF Ryga – Peristeri BC
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski Polsat Sport
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Lindemans Aalst – Fenerbahce HDI Stambuł
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: FC Emmen – PSV Eindhoven Polsat Sport News
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Fenerbahce Opet Stambuł – VB Nantes
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Calcit Volley Kamnik – A. Carraro Imoco Conegliano TVP Sport
20:45 Piłka nożna: Coppa Italia: Inter Mediolan – AC Milan
Komentarz: Szymon Borczuch
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.