reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ESR - nowy kanał esportowy na 13°E [wideo]

dodano: 2021-01-25 14:13 | aktualizacja: 2021-01-25 16:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

ESR esports network kanał esportowy  logo 360px.jpg Firma ESRevolution, Inc. ma zamiar uruchomić w Europie kanał gier wideo ESR. Amerykańska stacja esportowa będzie nadawana od lutego przez system satelitarny Eutelsat Hot Bird na pozycji 13°E. Operator podpisał już umowę na dystrybucję kanału ESR z pojemności Hot Birda, ale na razie nie podano szczegółów dotyczących transpondera i parametrów, a także precyzyjnej daty startu stacji ESR HD w Europie.

ESR
ESR kanał esportowy amerykanski Eutelsat 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa na wyłączność z ESR zapewni transmisję wiodącego amerykańskiego kanału esportowego w Europie.
Od lutego 2021 roku stacja ESR będzie nadawana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w wysokiej rozdzielczości (HDTV) za pośrednictwem satelitów Eutelsat Hot Bird z zasięgiem ponad 135 mln gospodarstw domowych.

ESR jest pierwszym kanałem esportowym 24/7 w USA, oferuje serie dokumentalne, talk show i turnieje, w tym największe gry i nazwiska w esporcie. Siedziba stacji mieści się na Long Island w Nowym Jorku. 
Strona domowa stacji ESR.

- Cieszymy się, że możemy powitać kanał ESR w systemie satelitarnym Eutelsat Hot Bird. Jego pionierski format przyciąga nowe pokolenie młodszych widzów i pokazuje, że liniowa dystrybucja satelitarna jest atrakcyjna dla tych nowych gatunków kanałów, ponieważ rozszerza i dywersyfikuje ich dystrybucję - powiedział. Philippe Oliva, dyrektor sprzedaży Eutelsatu.

Wendy Wang, dyrektor generalny ESR, dodała:

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Eutelsatem, aby dostarczać nasze treści milionom graczy i fanów w Europie w formacie liniowym 24/7. Globalny rynek gier wideo rozwija się w szybkim tempie i nie możemy się doczekać rozwoju naszej oferty i zwiększenia naszej europejskiej publiczności w nadchodzących latach.


Źródło: eutelsat.com  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...