reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co dalej z ATM Rozrywka TV?

dodano: 2021-01-26 15:21
autor: SatExpert | źródło: tvpolsat.info

ATM Rozrywka TV 24 lutego 2021 roku wygaśnie koncesja dla kanału ATM Rozrywka TV. Czy nadawca planuje dalej rozpowszechniać tę stację w przypadku nieuzyskania miejsca w MUX 1 naziemnej telewizji cyfrowej?

ATM Rozrywka TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według informacji spółki ATM Grupa, 14 stycznia 2020 roku skierowała ona do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przedłużenie koncesji (wniosek należy złożyć na 12 miesięcy przed wygaśnięciem koncesji). Jednak przewodniczący KRRiT 30 czerwca poinformował, że takie pismo nie wpłynęło, w związku z czym ATM Grupa nie uzyska pozwolenia na nadawanie ATM Rozrywka TV.

W związku z tym ATM Grupa ponownie złożyła wniosek o przedłużenie koncesji wraz z wnioskiem o przywrócenie terminu. 30 października KRRiT odmówiła wszczęcia postępowania, natomiast pod koniec grudnia organ odmówił właścicielowi ATM Rozrywka TV „odtworzenia zaginionych w części akt sprawy i przeprowadzenia dowodów”. Zdaniem Rady, przesyłka, w której miał znajdować się wniosek o przedłużenie koncesji, zawierała tylko dwa pisma skierowane do Dyrektora Departamentu Monitoringu Biura KRRiT wraz z załącznikiem (łącznie trzy kartki).

Przedstawiciel ATM Rozrywka TV poinformował tvpolsat.info, że stacja nie będzie nadawać w przypadku nieobecności w naziemnej telewizji cyfrowej. Firma nie planuje uzyskać koncesji wyłącznie satelitarno-kablowej. Jednocześnie spółka powiązana z ATM Grupa stara się o uzyskanie koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka w MUX 1. Nadawca w konkursie rywalizuje z ośmioma innymi podmiotami.

ATM Rozrywka TV jest aktualnie dostępna nie tylko w naziemnej telewizji cyfrowej, lecz także na satelicie we wszystkich polskich platformach oraz w ofertach sieci kablowych, IPTV i OTT.

Źródło: tvpolsat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...