reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-14 - 2022-08-15

Wyścig Daytona24 z udziałem Kubicy w Eurosporcie

dodano: 2021-01-26 12:13 | aktualizacja: 2021-01-26 19:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Eurosport eRacing Daytona wyscig 2021360px.jpg Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmisji prestiżowego wyścigu 24-godzinnego na słynnym torze Daytona. W sobotę 30 stycznia i niedzielę 31 stycznia Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze i ostatnie 3 godziny rywalizacji, w której zobaczymy między innymi Roberta Kubicę. Polski kierowca pojedzie w zespole High Class Racing. Cały wyścig transmitowany będzie z komentarzem w serwisach Eurosport Player i player.pl. W piątek na antenie Eurosportu 1 miłośników sportów motorowych czeka przedsmak wielkich emocji podczas wirtualnego wyścigu z serii Eurosport eRacing by Assetto Corsa na torze Daytona.

Eurosport
Eurosport eRacing Daytona wyscig 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Daytona24 to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów wytrzymałościowych na świecie.
W tym roku na słynnym torze wystąpi Robert Kubica, który pojedzie bolidem LMP2 w zespole High Class Racing. Jego partnerami będą arcyksiążę Austrii Ferdinand Habsburg oraz dwóch Duńczyków – Anders Fjordbach i Dennis Andersen. Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze 3 godziny wyścigu w sobotę i ostatnie 3 godziny w niedzielę. Cały wyścig z polskim komentarzem dostępny będzie na żywo w serwisach Eurosport Player i player.pl.

W piątek o godz. 17:30 stacja Eurosport 1 pokaże na żywo wirtualny wyścig na torze Daytona, który będzie znakomitym wprowadzeniem do weekendowych zmagań i przedsmakiem wielkich emocji. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się ze słynnym torem i sprawdzić, co czeka Roberta Kubicę i jego partnerów z zespołu. W wyścigu Eurosport eRacing by Assetto Corsa weźmie udział między innymi Kamil Franczak, jeden z najlepszych polskich simracerów. Uczestnicy będą ścigać się samochodami Audi LMP1. O komentarz najwyższej jakości zadbają Krzysztof Woźniak, dziennikarz Motowizji i ekspert simracingu oraz Wojciech Malaca, komentator e-sportowy i kierowca simracingowy.

Plan transmisji:

29 stycznia (piątek)
17:30 Eurosport eRacing na torze Daytona, Eurosport 1

30 stycznia (sobota)
21:20 Daytona 24, Eurosport 2

31 stycznia (niedziela)
19:00 Daytona 24, Eurosport 2

Cały wyścig Daytona 24 na żywo w Eurosport Playerze i player.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...