reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstaje Polsat Talenty

dodano: 2021-01-25 20:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Telewizja Polsat W Grupie Polsat rozpoczyna działalność nowa spółka – Polsat Talenty, która będzie odpowiedzialna za współpracę z artystami i prezenterami stacji. Celem powołania nowego podmiotu jest uregulowanie i usprawnienie relacji pomiędzy Grupą i gwiazdami oraz poszukiwanie nowych talentów. Oznacza to między innymi, że zatrudnianie nowych artystów i prezenterów oraz współpraca z obecnymi będą odbywały się poprzez spółkę Polsat Talenty.

Polsat nowa oprawa graficzna 26.02.2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncepcja działania oddzielnej spółki, która będzie zajmowała się współpracą Grupy Polsat z artystami oraz prezenterami, została wypracowana i będzie realizowana pod kierunkiem prezesa zarządu Telewizji Polsat, Stanisława Janowskiego.
 

– Chcemy rozwijać nasze relacje z obecnymi czy przyszłymi gwiazdami i wykorzystywać do tego potencjał całej naszej Grupy. Celem jest zbudowanie modelu, w którym nasza współpraca będzie długofalowa i maksymalnie szeroka i nie będzie ograniczona do obecności artysty czy prezentera wyłącznie w danym programie – mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Talenty swoją działalność będzie rozwijać między innymi dzięki współpracy z Telewizją Polsat (nadawcą ponad 30 kanałów telewizyjnych), telewizją internetową Ipla, Interią czy Biurem Reklamy Polsat Media. Wśród najważniejszych partnerów Grupy są również Stowarzyszenie Program Czysta Polska i Fundacja Polsat.

Pracami Polsat Talenty pokieruje Katarzyna Wajda, która została prezesem zarządu spółki i będzie tę funkcję łączyła z wykonywaniem obowiązków zastępcy dyrektor programowej Telewizji Polsat. W zarządzie Polsat Talenty zasiada również w randze wiceprezesa Janusz Sabaj, który był m.in. współtwórcą pierwszego w Polsce działu współpracy z gwiazdami w ramach Aliganza Fashion Agency.
 

– Za każdą gwiazdą stoi zespół profesjonalistów, którzy kształtują jej medialny wizerunek, opracowują i realizują strategię marketingową, zabiegają o kontrakty reklamowe. W Polsat Talenty wykorzystując potencjał Grupy, będziemy mogli zaoferować gwiazdom – czy to obecnym czy przyszłym – jeszcze więcej możliwości współpracy – wyjaśnia Katarzyna Wajda.

– Przygotowywane przez nas strategie będą dotyczyły zarówno obecności gwiazd w ponad 30 kanałach Telewizji Polsat, jak również ich szeroko rozumianej działalności medialnej – dodaje Janusz Sabaj.

Wśród najważniejszych zadań spółki Polsat Talenty znajdzie się m.in. zarządzanie budżetem niezbędnym do realizacji strategii dla osób już współpracujących z Telewizją Polsat. Kolejny kluczowy cel to poszukiwanie i pozyskiwanie nowych talentów.

W pierwszej kolejności zostaną uregulowane zasady współpracy stacji z jej najważniejszymi i najpopularniejszymi prezenterami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama