reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„To jest napad!” w lutym w AMC

dodano: 2021-01-27 07:25 | aktualizacja: 2021-01-27 11:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W lutym br. kanał AMC w ramach pasma „To jest napad!” poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Niezawodny plan”, „Dorwać Cartera”, „Free Fire” i „Przekręt”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nawet najtrudniejszy skok wydaje się łatwy, gdy wszystko idzie zgodnie z planem, ale prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy misterny projekt zaczyna się sypać... W lutym br. w kanale AMC nie zabraknie emocji dla fanów mocnego kina oraz spisków, intryg i napadów. W sobotnie wieczory stacja zaprasza na filmowy cykl „To jest napad!”, w ramach którego pojawią się trzymające w napięciu produkcje z gwiazdorską obsadą.

W filmie „Niezawodny plan” grupa znajomych wykorzystuje zaawansowane technologie, by dokonać zuchwałych napadów. Thriller „Dorwać Cartera” z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej przedstawia losy egzekutora długów, który bezwzględnie wykonuje swoje obowiązki, podczas gdy komedia sensacyjna „Free Fire” obfituje nie tylko w czarny humor, ale także w wiele wybuchowych zwrotów akcji. Gangsterski „Przekręt” z Bradem Pittem to z kolei przeplatanka różnych opowieści, które łączy jedno - chęć zdobycia drogocennego diamentu. - Napadamy w każdą sobotę lutego br. o godzinie 22:00, tylko w AMC - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„To jest napad!” w AMC:

„Niezawodny plan” („Foolproof”)
reżyser: William Phillips, występują: Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky i Sean Sullivan
emisja: w sobotę, 6 lutego br. o 22:00

Kevin, Samantha i Rob tworzą klub, w którym dzięki zaawansowanym technologiom oraz skrupulatnie przemyślanym działaniom dokonują najbardziej brawurowych napadów. Jednak tylko w teorii - ich skoki pozostają w fazie planów. Wszystko się zmienia, gdy Leo, niebezpieczny gangster z Wysp Brytyjskich, dowiaduje się o ich pomysłach i wykorzystuje jeden z nich do udanego napadu. Leo szantażuje grupę i nakłania ich do dokonania skoku, w którym łupem są obligacje warte 20 milionów dolarów.

„Dorwać Cartera” („Get Carter”)
reżyser: Stephen Kay, występują: Sylvester Stallone, Miranda Richardson, Rachael Leigh Cook, Alan Cumming, Mickey Rourke, John C. McGinley, Michael Caine i Rhona Mitra
emisja: w sobotę, 13 lutego br. o 22:00

Wystarczy zapytać w Las Vegas czym para się Jack Carter, a każdy z mieszkańców odpowie, że jest egzekutorem długów. Gdy wkracza do akcji, to co ma być zwrócone, będzie zwrócone albo inaczej dłużnikowi przemodeluje się facjatę, przetrąci rękę lub obije śledzionę. Jednak Carter musi się jeszcze wiele nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o sprawy honorowe i rodzinne. Gdy dowiaduje się o śmierci swego brata, wyjeżdża do Seattle, by wytropić jego morderców. Bandyci mogli przewidzieć taki obrót spraw, jednak jest już za późno, by zejść Carterowi z drogi. 

„Free Fire” („Free Fire”)
reżyseria: Ben Wheatley, występują: Sharlto Copley, Brie Larson, Armie Hammer i Cillian Murphy
emisja: w sobotę, 20 lutego br. o 22:00

- Bezpretensjonalna, zapierająca dech w piersiach i przewrotnie zabawna komedia sensacyjna, opowiadająca o wyjątkowo nieudanej i wybuchowej transakcji między handlarzami nielegalną bronią. Reżyser Ben Wheatley zabiera widza w sam środek najbardziej spektakularnej, szalonej i epickiej strzelaniny, jaka kiedykolwiek pojawiła się na ekranie. Obraz ten zapewnia świetną zabawę, ale jest także ostrą krytyką, a zarazem parodią, szaleństwa jakim jest przemoc z użyciem broni - każdy ma spluwę, ale absolutnie nikt nie ma kontroli nad sytuacją - informuje nadawca.

„Przekręt” („Snatch”) 
reżyseria: Guy Ritchie, występują: Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro, Dennis Farina i Vinnie Jones
emisja: w sobotę, 27 lutego br. o 22:00

Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce” wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent - irlandzkiego włóczęgę i zabijakę Mickeya O'Neila, którego kuszą wizją bogactwa, pod warunkiem, że podłoży się w walce. Losy ich wszystkich zaczynają się spinać, gdy do Londynu przylatuje Avi, by odnaleźć swój diament. Rozpętuje się prawdziwe piekło, gdy każda ze stron chce zrealizować swoje plany - wszystkie nielegalne, z góry skazane na niepowodzenie i bardzo bolesny odwet.
 
Ryan Reynolds i Kristin Booth w filmie „Niezawodny plan”, foto: AMC Networks International
Ryan Reynolds i Kristin Booth w filmie „Niezawodny plan”, foto: AMC Networks International
Mickey Rourke i Sylvester Stallone w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International
Mickey Rourke i Sylvester Stallone w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International


„To jest napad!” - emisja w soboty (od 6 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...