reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 29.01.2021

dodano: 2021-01-27 19:13 | aktualizacja: 2021-01-28 15:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji na żywo, które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin. Transmisje na żywo z Pucharu Europy FIBA tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – Milwaukee Bucks
Komentarz: TBD
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Ubra Eats:
Olympique Lyon – Girondins Bordeaux
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow 

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

15:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA:
Ironi Ness Ziona – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Maciej Bonecki, Mirosław Noculak

18:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
Anwil Włocławek – Olympic Fribourg
Komentarz: Maciej Bonecki, Mirosław Noculak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 

Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Wurzburger Kickers – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 

Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyon – Girondins Bordeaux
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak
 

Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Wurzburger Kickers – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
Szolnoki Olajbanyasz – Sporting CP
Komentarz: Radosław Spiak
 
Eurosport 1

09:30 Tenis: A Day at the Drive:
Rafael Nadal – Dominic Thiem

11:30 Tenis: A Day at the Drive:
Simona Halep – Ashleigh Barty

13:30 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
Sprint dwójek mężczyzn

14:25 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
Sprint kobiet

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:05 Snooker: German Masters:
Dzień 3

 
Eurosport 2

11:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

15:00 Snooker: German Masters:
Dzień 3
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Unbreakable II:
Mauro Cerilli – Abdulbasir Vagabov 
Komentarz: Krzysztof Sendecki

 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladilid – SD Huesca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – MKS Będzin
 
Polsat Sport Extra

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd mężczyzn

11:45 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Legia Warszawa – Polpharma Starogard Gdański

20:00 Boks: Babilon Promotion:
Ewelina Pękalska – Lotta Loikkanen
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Babilon Promotion:
Ewelina Pękalska – Lotta Loikkanen

 
Polsat Sport News

14:05 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd kobiet

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd kobiet

18:00 Sporty walki: KSW 58:
Ceremonia ważenia
 
Super Polsat

20:00 Boks: Babilon Promotion:
Ewelina Pękalska – Lotta Loikkanen

 
TVP Sport

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Unbreakable II:
Mauro Cerilli – Abdulbasir Vagabov 
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału: Szwecja - Francja
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...