reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maraton i przyszłość w lutym w Cartoon Network

dodano: 2021-01-27 01:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W lutym br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Fungisy!” i „Ben 10” (sezon 4.), a w ramach pasma „Czas superbohaterów” takie produkcje jak „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”, „DC Super Hero Girls” i „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Czas superbohaterów”:
emisja: w soboty i niedziele (od 6 lutego br.) o 8:20
Jak zapowiada nadawca, maraton „Czas superbohaterów” stanowić będzie okazję do tego, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o swoich ulubionych postaciach. W lutym widzowie Cartoon Network będą mogli cieszyć się weekendowym towarzystwem bohaterów seriali: „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” (więcej tutaj), „DC Super Hero Girls” (więcej tutaj) i „Młodzi Tytani: Akcja!” (więcej tutaj). Na fanów czekać będzie również quiz. Czy wiesz, jak brzmi pełne imię Mao Mao? Jakim ukrytym talentem może pochwalić się Cyborg? Kim od zawsze chce zostać Raven? Jaki język obcy zna Batgirl? To tylko jedne z wielu ciekawostek, które stacja zdradzi podczas superbohaterskiego maratonu.

„Fungisy!”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 8 lutego br.) o 14:20

Jak zapewnia nadawca, widzowie Cartoon Network przekonali się już, że nie ma drugiego tak wyjątkowego miasteczka, jak wesołe Fungisowo. W lutym br. stacja wyemituje kolejne odcinki pierwszego sezonu tej produkcji, za którą odpowiedzialny jest Stephen P. Neary. Pewnego dnia Seth znajdzie w oceanie maleńką ośmiornicę - będzie chciał dokładnie zbadać jej naturę i dowiedzieć się o niej dosłownie wszystkiego. Jednak kiedy nowa przyjaciółka urośnie, sprawi Fungisom niemały kłopot. To nie jedyne problematyczne odkrycie ciekawskiego chłopca, który razem z przyjaciółmi dowie się również, że babcia Grancie ma tajemniczą siostrę. Niestety starsze panie od wielu lat ze sobą nie rozmawiają. Seth będzie z całych sił starał się pomóc rodzinie.

„Ben 10” 4
emisja: w sobotę, 27 lutego br. o 7:30

Cartoon Network zaprezentuje specjalny 44-minutowy odcinek z czwartego sezonu przygód walecznego Bena. Akcja „Ben 10,010” rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Prezydentką Stanów Zjednoczonych Ameryki jest Gwen Tennyson, a jej doradcą - hologram dziadka Maxa. Niestety świat zostaje zaatakowany przez hordy obcego Xerge. Sprostać może im tylko Ben, który dla wypełnienia misji rezygnuje z emerytury superbohatera. Dorosły mężczyzna, pozbawiony części swoich mocy, ponownie postanawia zawalczyć o dobro planety. Do walki werbuje również swoją 10-letnią wersję (więcej tutaj).
 
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...