reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fear the Walking Dead” 6 - nowe odcinki w AMC

dodano: 2021-01-29 00:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Fear the Walking Dead AMC AMC ogłosiło, że 2. część 6. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”, mająca 9 odcinków, pojawi się w Polsce w tym samym czasie co w Stanach Zjednoczonych Ameryki - w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 11 na 12 kwietnia br. o godz. 3:00 - wyłącznie w kanale AMC (dodatkowa emisja w poniedziałek, 12 kwietnia br. o godz. 22:00). Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Fear the Walking Dead AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do obsady dołączają trzej aktorzy: John Glover („The Good Wife”, „Smallville” i „Wigilijny show”), Nick Stahl („Carnivale”, „Terminator 3: Bunt maszyn” i „Sin City”) oraz Keith Carradine („Madam Secretary”, „Fargo” i „Deadwood”). Aisha Tyler (reżyser: „CSI”, „Roswell NM” i „Axis”) wyreżyserowała trzynasty odcinek. 

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (w tej roli Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) - musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa szóstego sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

W „Fear the Walking Dead” występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman oraz Rubén Blades. Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. Serial produkowany jest przez AMC Studios (więcej tutaj).
 
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International


„Fear the Walking Dead” 6 - nowe odcinki, premiera w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 11 na 12 kwietnia 2021 roku o godz. 3:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...