reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Media Agory wspierają 29. finał WOŚP

dodano: 2021-01-29 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Kolejny rok z rzędu radiostacje grupy Agora angażują się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Tym razem - w ramach wsparcia 29. finału akcji - Radio Tok FM wystawiło na aukcję 100-letni dostęp do swoich podcastów i archiwum audycji oraz komplet kubków Tok FM z podpisami dziennikarzy stacji, zaś Radio Pogoda i Radio Złote Przeboje uruchomiły e-skarbonki na wpłaty od słuchaczy. Ponadto finał wspiera związany z siecią Helios (Agora) Pasibus.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Zespół Radia Tok FM ponownie zaangażował się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawił dwie licytacje na Allegro - obie ruszyły w środę, 27 stycznia br. wieczorem. W aukcjach charytatywnych słuchacze stacji mogą licytować 100-letni dostęp do podcastów i archiwum audycji Radia Tok FM (przejdź na stronę) oraz komplet sześciu kubków Tok FM z podpisami wybranych dziennikarzy rozgłośni (przejdź na stronę). Licytacje potrwają do poniedziałku, 1 lutego br., a dochód z nich w całości zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał obu aukcji będzie można usłyszeć na antenie Tok FM - po godzinie 18:30 w programie „TOK360” (więcej tutaj).

Radio Złote Przeboje rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w poniedziałek, 25 stycznia br. pod hasłem „Morsowanie dla WOŚP-u”. Słuchacze stacji mogą wpłacać pieniądze przez e-skarbonkę, bezpośrednio na konto fundacji (przejdź na stronę). W ramach akcji Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni, w dniu zakończenia zbiórki wejdzie do Jeziorka Czerniakowskiego w Warszawie i spędzi w lodowatej wodzie określony czas. Im większa suma zostanie zgromadzona w e-skarbonce, tym dłużej prezenter Radia Złote Przeboje będzie przebywał w wodzie. Zbiórka zakończy się w poniedziałek, 1 lutego br. radiowym morsowaniem. Tego dnia rano słuchacze stacji dowiedzą się, jaką kwotę udało się redakcji zebrać i na jak długo Kamil Baleja wejdzie do wody. Tuż po porannym programie dziennikarz Radia Złote Przeboje wyruszy zrealizować swoje wyzwanie - relację z morsowania będzie można zobaczyć na profilu stacji na Facebooku i posłuchać „na żywo” w audycji Piotra Jaworskiego od godziny 9:30.

Radio Pogoda również stworzyło swoją e-skarbonkę i zachęca słuchaczy do wpłacania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (przejdź na stronę). Zbiórka potrwa do poniedziałku, 1 lutego br. O e-skarbonce i 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgłośnia przypomina swoim odbiorcom w codziennych programach antenowych i na Facebooku (więcej tutaj).

Burger każdego dnia do końca roku i inne aukcje - Pasibus wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Słodki Kevin, Włoski Pastuch, a może rasowy Gonzales? Niebawem ktoś będzie mógł jeść burgery Pasibusa codziennie do końca roku. Wystarczy, że wygra charytatywną licytację, która trwa w serwisie Allegro.pl. Dzięki tej i innym aukcjom sieć burgerowni włączyła się w zbiórkę prowadzoną w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a dodatkowo uruchomiła też e-skarbonkę. 

- WOŚP jest niezwykle bliska Pasibusowi. Od 2015 roku angażujemy się w różne challenge, aukcje i wydarzenia, które pomagają zebrać jak najwięcej środków na zakup sprzętu medycznego dla szpitali w całej Polsce. W zeszłym roku przekazaliśmy rekordowe 17 tys. zł, w tym roku liczymy na przebicie tej kwoty, najlepiej dwukrotnie

- tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa


„Rasowe pasibrzuchy” mogą wylicytować kultowe burgery do końca roku - sieć przekaże zwycięzcy aukcji 365 kuponów ważnych do piątku, 31 grudnia br., każdy na dowolnie wybranego burgera. Można z nich będzie skorzystać w każdym lokalu sieci (przejdź na stronę). Natomiast osoby, które potrzebują pomocy w zorganizowaniu imprezy z wielką burgerową wyżerką, mogą licytować przyjazd foodtrucka Pasibusa wraz ze 100 burgerami. Pasi Ekipa usmaży je na prywatnej lub firmowej imprezie zwycięzcy aukcji (przejdź na stronę). Wśród charytatywnych propozycji kultowej sieci burgerowni jest jeszcze zestaw dla „prawdziwego pasibrzucha”. Obejmuje on 10 kuponów na burgery, 2 Pasi Czapki oraz 2 Pasi Fartuchy (przejdź na stronę). Pasibus uruchomił także specjalną e-skarbonkę, do której wszystkie burgerowe łasuchy mogą się dorzucić, wspierając w ten sposób tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (przejdź na stronę).  

Wszystkie zebrane przez Pasibusa środki zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (więcej tutaj).

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia br. Będzie to „Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas całej akcji środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to drugi finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany laryngologii (więcej tutaj).
 
Media grupy Agora wspierają 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, foto: Jakub Orzechowski/Agencja Gazeta
Media grupy Agora wspierają 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, foto: Jakub Orzechowski/Agencja Gazeta


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...