Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Arsenal FC – Manchester United. Transmisja live z KSW 58 tylko na kanale Cyfrowy Polsat PPV.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
15:55 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Fulham FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
00:30 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Melbourne: 1. runda
02:30 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Melbourne: 1. runda CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Sheffield United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Boston Celtics – Los Angeles Lakers
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 3
15:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Levante UD
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński Eurosport 1
09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix: 1. przejazd slalomu mężczyzn
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchem: Zjazd kobiet
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix: 2. przejazd slalomu mężczyzn
13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
20:00 Snooker: German Masters: 1/2 finału Eurosport 2
09:30 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata: 1. przejazd dwójek mężczyzn
10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
11:10 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata: 2. przejazd dwójek mężczyzn
13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
13:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Seefeld: Konkurs skoków
15:00 Snooker: German Masters: 1/2 finału
21:30 Wyścigi samochodowe: 24h Daytona Beach: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 3. runda
21:00 Golf: PGA Tour, San Diego: 3. runda nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Eibar – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Stade Rennes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski Cyfrowy Polsat PPV
20:00 Sporty walki: KSW 58: Salahdine Parnasse – Daniel Torres
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Eredivisie: Vitesse – RKC Waalwijk
Polsat Sport
10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój: Bieg na dochodzenie kobiet
13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój: Bieg na dochodzenie mężczyzn
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – Verva Warszawa Orlen Paliwa
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cuprum Lubin – Stal Nysa Polsat Sport Extra
12:10 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd mężczyzn
13:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd mężczyzn
13:40 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd mężczyzn
14:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd mężczyzn
15:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd mężczyzn
16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd kobiet
17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd kobiet
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – Bohemians Praga 1905 Polsat Sport News
14:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 1500 m kobiet
14:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 1500 mężczyzn
15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 500 m kobiet
16:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg na 500 m mężczyzn
16:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg ze startu wspólnego kobiet
17:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
20:15 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Frutti Extra Bursaspor – Petkim Spor
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Galatasaray Doga Sigorta – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Morabanc Andorra – Iberostar Tenerife TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs indywidualny
TVP Sport
13:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: Młyny Stoisław Koszalin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarz: Grzegorz Chodkowski
15:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
20:05 Dart: Ladbrokes Masters: Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chrobiński
22:15 Dart: Ladbrokes Masters: Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chrobiński
02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: Caleb Plant – Caleb Truax
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.