reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 30.01.2021

dodano: 2021-01-28 18:00 | aktualizacja: 2021-01-29 13:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Arsenal FC – Manchester United. Transmisja live z KSW 58 tylko na kanale Cyfrowy Polsat PPV.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

15:55 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Fulham FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

00:30 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Melbourne:
1. runda

02:30 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Melbourne:
1. runda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Sheffield United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Los Angeles Lakers
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 3

15:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Wolverhampton
Komentarz: Adam Zakrzewski, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – Eintracht Brunszwik
Komentarz: Patryk Mirosławski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Levante UD
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda
 
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Stade Rennes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak

 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – AC Milan
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – Eintracht Brunszwik
Komentarz: Patryk Mirosławski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – FC Augsburg
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Elche CF
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchem:
Zjazd kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
    
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:30 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd dwójek mężczyzn

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

11:10 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd dwójek mężczyzn

13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Seefeld:
Konkurs skoków

15:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału

21:30 Wyścigi samochodowe: 24h Daytona Beach:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
3. runda

21:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
3. runda
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
 
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Stade Rennes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 58:
Salahdine Parnasse – Daniel Torres
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Vitesse – RKC Waalwijk

 
Polsat Sport

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Cerrad Enea Czarni Radom – Verva Warszawa Orlen Paliwa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Cuprum Lubin – Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

12:10 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

13:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

13:40 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

14:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

15:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – Bohemians Praga 1905
 
Polsat Sport News

14:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1500 m kobiet

14:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1500 mężczyzn

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 500 m kobiet

16:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 500 m mężczyzn

16:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

17:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

20:15 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Frutti Extra Bursaspor – Petkim Spor

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Morabanc Andorra – Iberostar Tenerife
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Młyny Stoisław Koszalin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

15:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

20:05 Dart: Ladbrokes Masters:
Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chrobiński

22:15 Dart: Ladbrokes Masters:
Dzień 2
Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chrobiński

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles:
Caleb Plant – Caleb Truax
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...