reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Słodkie poniedziałki w lutym w Food Network

dodano: 2021-01-28 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

Food Network W lutym br. kanał Food Network poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Torty na zamówienie”, „Najlepszy cukiernik Ameryki” i „Szaleni cukiernicy” (sezon 3.).

Food Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 1 lutego br. o godzinie 23:15 na antenie Food Network Duff Goldman - gospodarz programu „Torty na zamówienie”, ruszy do walki o tytuł króla wypieków. Czy słynny Buddy Valastro powinien obawiać się konkurencji? Jak zapowiada nadawca, w poniedziałkowym paśmie widzowie obejrzą również zaciętą rywalizację najlepszych cukierników Ameryki w przygotowaniu najsmaczniejszych i najciekawszych ciast oraz będą mieli okazję zobaczyć jak powstają najbardziej zwariowane torty na świecie.

Legenda piekarnictwa Baltimore - Duff Goldman, i jego zespół dekoratorów, projektantów i konstruktorów z Charm City Cakes pracują przez całą dobę, aby przygotować, wyglądające jak małe dzieła sztuki, ciasta na różnego rodzaju wydarzenia i uroczystości. Od poniedziałku, 1 lutego br., w każdy poniedziałek o godzinie 23:15 w programie „Torty na zamówienie”, razem z Duffem Goldmanem i jego załogą widzowie prześledzą proces powstawania oryginalnego tortu - od projektu aż do momentu jego dostawy. Cukiernicy staną przed nie lada wyzwaniami - stworzeniem bajkowego wypieku z postaciami Muppetów, ciasta w kształcie chińskiego smoka na Festiwalu Petard w Chinatown, czy podwieszanego tortu, stylizowanego na podmorską otchłań.

Natomiast w poniedziałek, 15 lutego br. o godzinie 21:15 dziewięciu piekarzy rozpocznie walkę o nagrodę pieniężną oraz tytuł „Najlepszego cukiernika w Ameryce” w programie o tym samym tytule („Najlepszy cukiernik Ameryki”). Profesjonaliści z całego kraju zmierzą się z zadaniami, które zweryfikują ich umiejętności techniczne, kreatywność, a także biegłość w pracy z określonymi smakami i składnikami. Kibicował im będzie gospodarz programu - szef kuchni, restaurator i autor książek - Scott Conant.

W lutowe poniedziałki, o godzinie 22:45, kontynuowana będzie również emisja trzeciego sezonu „Szalonych cukierników”. Program pokaże widzom jak zakłady cukiernicze w Stanach Zjednoczonych Ameryki tworzą totalnie szalone ciasta. Od nieszablonowych tortów weselnych, po repliki zwierząt naturalnej wielkości. Widzowie krok po kroku zobaczą, jak pracownicy tworzą, wypiekają i budują te oszałamiające słodkie dzieła.
 
Jason Smith, Scott Conant i Marcela Valladolid w programie „Najlepszy cukiernik Ameryki”, foto: TVN Discovery
Jason Smith, Scott Conant i Marcela Valladolid w programie „Najlepszy cukiernik Ameryki”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...