reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ pozbywa się „UPC” z nazwy swojej platformy

dodano: 2021-01-29 13:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: upcdirect.hu/satkurier.pl

Direct One 1 lutego br. węgierska platforma satelitarna UPC Direct przejdzie rebranding na Direct One. Nie będzie się to wiązało ze zmianami w ofercie - celem jest rezygnacja z członu „UPC”, który kojarzy się z Liberty Global, a to przecież Grupa CANAL+ jest właścicielem UPC Direct.

Direct One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, zmiana marki będzie następować stopniowo aż do maja. W lutym dojdzie do przekształcenia interfejsów online - internauci będą już przekierowywani na nową stronę internetową www.directone.hu, nowa marka pojawi się też w mediach społecznościowych.

Co istotne zmiana nie wpłynie na ofertę kanałów, umowy z klientami, proces fakturowania i administracji, a dostępność telefonicznej obsługi klienta pozostanie niezmieniona.

Węgierski operator został założony w 2000 roku jako pierwszy dostawca usług satelitarnych w kraju. Kiedyś spółka macierzysta UPC Direct była taka sama jak dla UPC Hungary - Liberty Global. Jednak od 2010 roku operator działa na węgierskim rynku jako firma niezależna od UPC Hungary. Podczas gdy UPC Hungary zostało przejęte przez Vodafone w 2019 roku, nowym właścicielem UPC Direct stała się M7 Group. Następnie M7 Group została przejęta przez Grupę CANAL+ i dziś działa pod nazwą CANAL+ Luxembourg.

UPC Direct dystrybuuje swoje kanały przez satelity Thor (0,8°W).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...