reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ pozbywa się „UPC” z nazwy swojej platformy

dodano: 2021-01-29 13:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: upcdirect.hu/satkurier.pl

Direct One 1 lutego br. węgierska platforma satelitarna UPC Direct przejdzie rebranding na Direct One. Nie będzie się to wiązało ze zmianami w ofercie - celem jest rezygnacja z członu „UPC”, który kojarzy się z Liberty Global, a to przecież Grupa CANAL+ jest właścicielem UPC Direct.

Direct One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, zmiana marki będzie następować stopniowo aż do maja. W lutym dojdzie do przekształcenia interfejsów online - internauci będą już przekierowywani na nową stronę internetową www.directone.hu, nowa marka pojawi się też w mediach społecznościowych.

Co istotne zmiana nie wpłynie na ofertę kanałów, umowy z klientami, proces fakturowania i administracji, a dostępność telefonicznej obsługi klienta pozostanie niezmieniona.

Węgierski operator został założony w 2000 roku jako pierwszy dostawca usług satelitarnych w kraju. Kiedyś spółka macierzysta UPC Direct była taka sama jak dla UPC Hungary - Liberty Global. Jednak od 2010 roku operator działa na węgierskim rynku jako firma niezależna od UPC Hungary. Podczas gdy UPC Hungary zostało przejęte przez Vodafone w 2019 roku, nowym właścicielem UPC Direct stała się M7 Group. Następnie M7 Group została przejęta przez Grupę CANAL+ i dziś działa pod nazwą CANAL+ Luxembourg.

UPC Direct dystrybuuje swoje kanały przez satelity Thor (0,8°W).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...
reklama