reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ pozbywa się „UPC” z nazwy swojej platformy

dodano: 2021-01-29 13:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: upcdirect.hu/satkurier.pl

Direct One 1 lutego br. węgierska platforma satelitarna UPC Direct przejdzie rebranding na Direct One. Nie będzie się to wiązało ze zmianami w ofercie - celem jest rezygnacja z członu „UPC”, który kojarzy się z Liberty Global, a to przecież Grupa CANAL+ jest właścicielem UPC Direct.

Direct One


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, zmiana marki będzie następować stopniowo aż do maja. W lutym dojdzie do przekształcenia interfejsów online - internauci będą już przekierowywani na nową stronę internetową www.directone.hu, nowa marka pojawi się też w mediach społecznościowych.

Co istotne zmiana nie wpłynie na ofertę kanałów, umowy z klientami, proces fakturowania i administracji, a dostępność telefonicznej obsługi klienta pozostanie niezmieniona.

Węgierski operator został założony w 2000 roku jako pierwszy dostawca usług satelitarnych w kraju. Kiedyś spółka macierzysta UPC Direct była taka sama jak dla UPC Hungary - Liberty Global. Jednak od 2010 roku operator działa na węgierskim rynku jako firma niezależna od UPC Hungary. Podczas gdy UPC Hungary zostało przejęte przez Vodafone w 2019 roku, nowym właścicielem UPC Direct stała się M7 Group. Następnie M7 Group została przejęta przez Grupę CANAL+ i dziś działa pod nazwą CANAL+ Luxembourg.

UPC Direct dystrybuuje swoje kanały przez satelity Thor (0,8°W).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...