reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Selekt - nowy kanał AMC Networks w Hiszpanii

dodano: 2021-01-29 13:23 | aktualizacja: 2021-01-29 14:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: AMCNISE/satkurier.pl

Selekt 4 lutego br. AMC Networks International Southern Europe (AMCNISE) uruchomi w Hiszpanii nowy kanał - Selekt. Ta ogólnodostępna stacja płatnej telewizji będzie oferować programy skierowane do wszystkich odbiorców. Od samego początku Selekt będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów Vodafone TV (pozycja 27) i Orange TV (pozycja 9). W ramówce znajdą się premiery, oryginalne produkcje, ekskluzywne programy i simulcasty najlepszych filmów, seriali, dokumentów, programów lifestylowych, treści dla dzieci i muzyki.

AMCNISE
Selekt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W dzisiejszym dynamicznym krajobrazie medialnym, gdzie widzowie spędzają więcej czasu na wyborze tego, co chcą obejrzeć, uruchamiamy ten nowy kanał ogólny, aby mogli łatwo odkrywać i cieszyć się tym, co najlepsze w płatnej telewizji. Jesteśmy zadowoleni, że Vodafone TV i Orange TV, dwaj z naszych kluczowych partnerów, włączyli Selekt do swojej oferty - wyjaśnił Manuel Balsera, dyrektor zarządzający AMCNISE.

Ramówka Selekt będzie zawierała bloki programowe dostosowane do zwyczajów oglądania i preferencji użytkowników płatnej telewizji. Od poniedziałku do piątku Selekt przeznaczy każdego dnia kolejno od rana do nocy: dwie godziny czasu antenowego na treści dla dzieci; dziesięć godzin na programy lifestylowe (gotowanie, wnętrza, uroda i zdrowie); trzy godziny na filmy dokumentalne, pięć godzin na filmy i seriale; cztery godziny na muzykę. Ramówka w weekendy będzie nieco inna: cztery godziny na filmy dla dzieci, dwie godziny na filmy dokumentalne, następnie emitowane będą filmy.

W ofercie znajdą się treści z 11 kanałów tematycznych AMC Networks w Hiszpanii: AMC, Canal Hollywood, SundanceTV, DARK, Somos, XTRM, Odisea, Canal Cocina, Canal Decasa, Canal Panda i Sol Música. Będzie to szeroki wybór audycji dla całej rodziny.

Hitami lutowej ramówki Selekt będą: premiera francuskiego serialu „Mirage” (5 lutego) i simulcast (na Selekt i XTRM) drugiego sezonu „Narcos: Meksyk” (18 lutego); cała seria filmów z Rockym (w każdy poniedziałek); ekskluzywna premiera serialu dokumentalnego „Secrets of the Solar System” (w każdą sobotę) oraz premiera filmu „Great Barrier Reef: A Living Treasure” z narracją Russella Crowe (4 lutego); show o gotowaniu „Los fogones tradicionales” (od poniedziałku do niedzieli); oraz serie „Property Brothers: Forever Home” (codziennie) i „My Dream Home” (codziennie).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...