reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Selekt - nowy kanał AMC Networks w Hiszpanii

dodano: 2021-01-29 13:23 | aktualizacja: 2021-01-29 14:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: AMCNISE/satkurier.pl

Selekt 4 lutego br. AMC Networks International Southern Europe (AMCNISE) uruchomi w Hiszpanii nowy kanał - Selekt. Ta ogólnodostępna stacja płatnej telewizji będzie oferować programy skierowane do wszystkich odbiorców. Od samego początku Selekt będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów Vodafone TV (pozycja 27) i Orange TV (pozycja 9). W ramówce znajdą się premiery, oryginalne produkcje, ekskluzywne programy i simulcasty najlepszych filmów, seriali, dokumentów, programów lifestylowych, treści dla dzieci i muzyki.

AMCNISE
Selekt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W dzisiejszym dynamicznym krajobrazie medialnym, gdzie widzowie spędzają więcej czasu na wyborze tego, co chcą obejrzeć, uruchamiamy ten nowy kanał ogólny, aby mogli łatwo odkrywać i cieszyć się tym, co najlepsze w płatnej telewizji. Jesteśmy zadowoleni, że Vodafone TV i Orange TV, dwaj z naszych kluczowych partnerów, włączyli Selekt do swojej oferty - wyjaśnił Manuel Balsera, dyrektor zarządzający AMCNISE.

Ramówka Selekt będzie zawierała bloki programowe dostosowane do zwyczajów oglądania i preferencji użytkowników płatnej telewizji. Od poniedziałku do piątku Selekt przeznaczy każdego dnia kolejno od rana do nocy: dwie godziny czasu antenowego na treści dla dzieci; dziesięć godzin na programy lifestylowe (gotowanie, wnętrza, uroda i zdrowie); trzy godziny na filmy dokumentalne, pięć godzin na filmy i seriale; cztery godziny na muzykę. Ramówka w weekendy będzie nieco inna: cztery godziny na filmy dla dzieci, dwie godziny na filmy dokumentalne, następnie emitowane będą filmy.

W ofercie znajdą się treści z 11 kanałów tematycznych AMC Networks w Hiszpanii: AMC, Canal Hollywood, SundanceTV, DARK, Somos, XTRM, Odisea, Canal Cocina, Canal Decasa, Canal Panda i Sol Música. Będzie to szeroki wybór audycji dla całej rodziny.

Hitami lutowej ramówki Selekt będą: premiera francuskiego serialu „Mirage” (5 lutego) i simulcast (na Selekt i XTRM) drugiego sezonu „Narcos: Meksyk” (18 lutego); cała seria filmów z Rockym (w każdy poniedziałek); ekskluzywna premiera serialu dokumentalnego „Secrets of the Solar System” (w każdą sobotę) oraz premiera filmu „Great Barrier Reef: A Living Treasure” z narracją Russella Crowe (4 lutego); show o gotowaniu „Los fogones tradicionales” (od poniedziałku do niedzieli); oraz serie „Property Brothers: Forever Home” (codziennie) i „My Dream Home” (codziennie).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...