reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokumenty „Ekstremalne ciało" w Discovery Life

dodano: 2021-01-30 11:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

Discovery Life nowe logo 22.08.2019 W lutym br. kanał Discovery Life poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ekstremalne ciało: Zatrzymane w czasie”, „Ekstremalne ciało: Najwyższe nastolatki”, „Ekstremalne ciało: Wodogłowie” i „Ekstremalne ciało: Gigantyczne nogi”.

Discovery Life


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lutym br., w czwartki o godz. 21:50, Discovery Life wyemituje serię dokumentów o niezwykle rzadkich chorobach. Widzowie poznają ludzi, których wygląd, w wyniku różnego rodzaju schorzeń, nie wpisuje się w obecne kanony i jest tematem szykan, okrutnych komentarzy i bardzo często wielkiej traumy bohaterów.

Serię rozpocznie dokument „Ekstremalne ciało: Zatrzymane w czasie” (emisja w czwartek, 4 lutego br. o godzinie 21:50), opowiadający historie kilku dziewczynek, u których zatrzymał się proces dorastania. W konsekwencji Alyssa Gomez i Jennifer Sandoval są ciągle na etapie nauki chodzenia. Widzowie poznają ich rodziny oraz będą świadkami zmagań z chorobą.

W następnym tygodniu widzowie przeniosą się do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by podejrzeć codzienność najwyższych nastolatków Ameryki w dokumencie „Ekstremalne ciało: Najwyższe nastolatki” (emisja w czwartek, 11 lutego br. o godzinie 21:50). Holly, o wzroście 195 cm, ma najdłuższe nogi w kraju Czy rozpocznie wymarzoną karierę modelki? Kevin jest zmotywowany by grać w koszykówkę i trafić do NBA (National Basketball Association), natomiast mierzący 233 cm Broc, ze względu na swój wzrost, cierpi na straszliwe bóle pleców. Jak potoczą się ich losy?

Kolejny czwartkowy dokument „Ekstremalne ciało: Wodogłowie” (emisja w czwartek, 18 lutego br. o godzinie 21:50) opowiada o trójce dzieci, u których gromadząca się w mózgu woda sprawia, że mają nieproporcjonalnie duże głowy w stosunku do reszty ciała.  Choroba zagraża ich zdrowiu i życiu. Widzowie poznają lekarzy, którzy za wszelką cenę będą starali się uratować małych pacjentów.

Natomiast w ostatni czwartek lutego br. widzowie obejrzą czwartą część serii - dokument „Ekstremalne ciało: Gigantyczne nogi”(emisja w czwartek, 25 lutego br. o godzinie 21:50). Będzie to historia trzech młodych kobiet cierpiących na rzadkie schorzenia nóg. Jedno z nich powoduje, że kończyny nie przestają rosnąć, a drugie - gigantyczną opuchliznę, uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie. Czy lekarze będą w stanie im pomóc?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...