reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax wspiera transmisje z 29. finału WOŚP

dodano: 2021-01-30 11:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) będzie inny niż wszystkie dotychczasowe z dwóch powodów - po pierwsze dlatego, że odbywa się później niż zwykle, a po drugie z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju i na świecie większość finałowych aktywności odbywać się będzie na ekranach telewizorów i w przestrzeni wirtualnej. Operator sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego technologicznie i finansowo wsparł transmisje telewizyjne oraz online, realizowane przez kanał telewizyjny Proart HD, aplikację mobilną Promax TV Online oraz serwis internetowy wlkp24.info. Finał odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia br.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator światłowodowej sieci kablowej Promax od lat aktywnie włącza się w działania ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierając jego działalność na różne sposoby, m.in. przekazując dary na licytacje czy jak w ubiegłym roku licytując złote serduszko (więcej tutaj). Tegoroczne zaangażowanie polegać będzie na technologicznym i finansowym wsparciu transmisji telewizyjnej oraz online, realizowanych przez lokalny kanał telewizyjny Proart HD oraz regionalny serwis internetowy wlkp24.info (więcej tutaj).

Sponsorowaną transmisję Promax promować będzie hasłem „Oglądaj gdzie chcesz!”, odnoszącym się do mnogości sposobów na jej oglądanie. Abonenci korzystający z telewizji cyfrowej będą mogli korzystać z transmisji w kanale Proart HD oraz z aplikacji mobilnej Promax TV Online dostępnej na platformach Android oraz iOS (lokalny kanał telewizyjny nie wymaga korzystania z internetu operatora, dostępny jest również poza siecią), Natomiast internauci będą mogli skorzystać z transmisji udostępnionej na portalu wlkp24.info (więcej tutaj i tutaj).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ostrowskiemu szpitalowi przekazała dotychczas sprzęt za ponad 10 mln złotych, a łącznie w ramach prowadzonych w Ostrowie Wielkopolskim finałów udało się zebrać około 2,5 mln złotych, zatem Ostrów Wielkopolski z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymał sprzęt czterokrotnie przewyższający wartość miejskiej zbiórki (więcej tutaj).

- Zachęcamy do łączenia się z ostrowskim sztabem w dowolny z proponowanych sposobów oraz aktywnego wsparcia zbiórki. Siema! - zachęca operator (dane za siecią Promax) (więcej tutaj).
 
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...