reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Promocyjne połączenia z Wielką Brytanią

dodano: 2021-02-01 00:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan W związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (UE) i opuszczeniem roamingowej strefy Euro, Play (P4) wprowadzi promocyjną ofertę dla swoich klientów. Jak zapowiada operator, umożliwi ona tańsze połączenia, SMS-y, MMS-y oraz transfer danych w roamingu z Wielką Brytanią.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 1 marca 2021 Play wdroży promocyjne stawki za połączenia w roamingu międzynarodowym z Wielką Brytanią i Gibraltarem. Jak czytamy w komunikacie, dzięki temu użytkownicy operatora będą mogli pozostać w stałym kontakcie z bliskimi i nie ponosić wysokich kosztów za rozmowy i wiadomości. Promocja dotyczy również opłat za transmisje danych. Dzięki specjalnej ofercie sieci Play cena za minutę rozmowy zamiast 5 zł wyniesie 0,29 zł, a każdy SMS zamiast 2 zł kosztował będzie 0,29 zł. W przypadku MMS opłata będzie wynosiła 0,29 zł. Klienci korzystający z internetu zapłacą 29 zł za 1 GB.

Promocja obowiązywać będzie wszystkich nowych klientów oraz tych, którzy podpisali umowę z siecią Play z cennikiem zawierającym informację o traktowaniu Wielkiej Brytanii jak kraj strefy 1 po opuszczeniu Unii Europejskiej. Są to taryfy indywidualne wprowadzone od czerwca 2019 roku oraz taryfy biznesowe obowiązujące od listopada 2020 roku.

W drugiej połowie marca br. wejdą także nowe stawki dla wszystkich klientów z ofertą na kartę. Rozmowy i SMS-y w roamingu w Wielkiej Brytanii rozliczane będą tak samo jak rozmowy i SMS-y wykonane w kraju zgodnie z cennikami ofert na kartę. Koszt 1 GB transmisji danych niezależnie od taryfy wyniesie 29 zł.

Połączenia międzynarodowe wykonane z Polski do Wielkiej Brytanii rozliczane będą tak samo jak połączenia wykonane do krajów Unii Europejskiej.

Promocja aktywowana będzie automatycznie, klient nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań.

Promocyjne stawki obowiązywać będą do piątku, 31 grudnia 2021 roku (dane za P4).
 
Promocyjne opłaty roamingowe dla Wielkiej Brytanii w sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Promocyjne opłaty roamingowe dla Wielkiej Brytanii w sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...