reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wyborcza” na urządzeniach z systemem Android

dodano: 2021-02-01 01:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android mogą korzystać z nowej odsłony aplikacji dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora), która - jak zapowiada wydawca - zapewnia m.in. bardziej przejrzysty i czytelny wygląd, a także łatwiejszą nawigację. Premiera w Google Play to kolejna nowość dla czytelników dziennika - od listopada ubiegłego roku nową wersję aplikacji mogą pobrać posiadacze iPhone’ów i iPadów.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Treści „Gazety Wyborczej” w nowej wersji aplikacji mogą czytać użytkownicy obu systemów: iOS oraz Android (więcej tutaj).

- Zmiany, które wprowadziliśmy, to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników pytanych o produkt i jego funkcjonalności podczas badań jakościowych. Zależy nam na tym, aby stale podnosić komfort korzystania z aplikacji zarówno w zakresie czytania treści, jak i nawigacji w aplikacji

- mówi Katarzyna Całuch, product owner aplikacji mobilnych „Gazety Wyborczej”.


Jak czytamy w komunikacie, w najnowszej odsłonie aplikacji „Gazety Wyborczej” wprowadzono bardziej przejrzysty i czytelny wygląd oraz nowoczesny design. Aplikacja zawiera także praktyczne rozwiązania - to m.in. możliwość wyboru wielkości i rodzaju czcionki na stronie artykułowej tak, aby użytkownicy mogli czytać treści w sposób najbardziej dla nich dogodny; łatwiejszy dostęp do schowka z zapamiętanymi artykułami, aby wrócić do nich w każdej chwili, czy sekcję „Jedynka”, której nazwa nawiązuje do pierwszej strony tradycyjnego wydania gazety, gdzie czytelnicy znajdą wyraźniej wyodrębnione wydarzenia danego dnia. 

Nową wersję aplikacji przygotował dział rozwoju produktu Wyborcza.pl. Za projekt UX odpowiadał Artur Siatka, a projekt UI przygotowała Agencja Artegence oraz Adam Peterczuk z Wyborcza.pl.  

Nowi subskrybenci aplikacji „Gazety Wyborczej” mogą skorzystać z miesięcznego darmowego okresu próbnego i czytać wszystkie treści w aplikacji bez limitu. Po okresie próbnym użytkownicy będą mogli wykupić miesięczny dostęp do aplikacji w cenie 19,99 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...