reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Prime Time” - światowa premiera filmu TVN

dodano: 2021-02-01 02:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Prime Time” W sobotę, 30 stycznia br. „Prime Time” po raz pierwszy został zaprezentowany szerokiemu gronu. Seans na Sundance Film Festival był światową premierą najnowszego filmu Watchout Studio, którego koproducentami są TVN (Discovery) i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). Tytuł współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Występują Magdalena Popławska, Pola Błasik, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Monika Frajczyk, Cezary Kosiński, Dobromir Dymecki, Bartosz Bielenia i Andrzej Kłak.

Agora Next Film TVN „Prime Time”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Prime Time” to dramat psychologiczny. Film przenosi widzów w czasie do ostatniego dnia 1999 roku, gdy Sebastian (w tej roli Bartosz Bielenia) dostaje się z bronią w ręku do studia telewizyjnego. Bierze dwoje zakładników (Magdalena Popławska i Andrzej Kłak). Ma tylko jedno żądanie - wejście na antenę, „na żywo” podczas największej oglądalności. Chce powiedzieć telewidzom coś niezwykle ważnego, dla swojego przekazu jest gotów zaryzykować wszystko. Jak czytamy w opisie, historia Sebastiana to opowieść o przejmującej samotności, potrzebie akceptacji i walce z własnymi demonami. Co doprowadziło go do podjęcia tak desperackich kroków? 

Film powstał w Watchout Studio, domu produkcyjnym, który na koncie ma realizację takich filmów, jak „Bogowie”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Ukryta gra”. Koproducentami filmu są TVN (Discovery) i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a dystrybutorem Next Film z grupy Helios (Agora). Tytuł współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Sundance Film Festival to jeden z największych festiwali filmów niezależnych w Stanach Zjednoczonych Ameryki; wydarzenie odbywa się od 1978 roku. W tym roku festiwal rozpoczął się w czwartek, 28 stycznia i potrwa do środy, 3 lutego. Wszystkie pokazy filmów i spotkania odbywają się w formie online (więcej tutaj i tutaj)

Polska premiera filmu „Prime Time” odbędzie się po otwarciu kin, które obecnie zamknięte są ze względu na wprowadzone przez rząd ograniczenia dotyczące działalności obiektów kulturalnych w związku z zagrożeniem koronawirusem.
 
Bartosz Bielenia w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio
Bartosz Bielenia w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio
Cezary Kosiński i Monika Frajczyk w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio
Cezary Kosiński i Monika Frajczyk w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio
Magdalena Popławska oraz samochód Daewoo Matiz w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio
Magdalena Popławska oraz samochód Daewoo Matiz w filmie „Prime Time”, foto: Tomasz Kaczor/Watchout Studio


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...