reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

8 filmów ze Scoobym-Doo w lutym w Boomerangu

dodano: 2021-02-01 06:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang Scooby-Doo wraz z paczką przyjaciół odwiedza liczne krainy w celu rozwiązania tajemniczych i mrożących krew w żyłach zagadek kryminalnych. W lutym br. bohaterowie zagoszczą w kanale Boomerang w specjalnym maratonie „Scoobastyczne Kino Boomeranga!”. W ramówce znajdą się takie tytuły z historii Brygady Detektywów, jak „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness”, „Scooby-Doo! Strachy i patałachy”, „Scooby-Doo! Wakacje z duchami”, „Scooby-Doo! Epoka Pantozaura”, „Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie”, „Scooby-Doo na tropie Mumii”, „Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie” i „Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdy weekend lutego br. o godzinie 10:00 na widzów Boomeranga czekać będą seanse pełnometrażowych produkcji z psim detektywem i jego przyjaciółmi w roli głównej. Velma, Fred, Daphne i Kudłaty to nierozłączna brygada. Wraz z Scoobym-Doo potrafią rozwiązać każdą zagadkę - nawet jeśli kryje się za nią tajemniczy duch lub potwór.

W każdym z filmów wesoła ekipa znajduje się w okolicy niezwykłych wydarzeń. W „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness” przyjaciele trafiają do zamku, który należy do rodziny Daphne. Niestety będą musieli zmierzyć się z mitycznym potworem żyjącym w pobliskim jeziorze. Innym razem trafią w wir rock’n’rollowych zdarzeń, stając na scenie u boku legendarnej grupy rockowej KISS.

„Scooby-Doo! Strachy i patałachy” to film od reżysera kultowych „Flintstonów”. Jak zapowiada nadawca, najmłodszych widzów czekać będzie jeszcze większa dawka humoru oraz zaskakujących historii. Tym razem okazuje się, że zjawa jest tuż pod nosem ekipy, w budynku szkoły. Wszyscy uczniowie sądzą, że to jedynie głupi żart, a odpowiedzialnością za niego obarczają młodych detektywów. Dotarcie do prawdy o duchu to jedyny sposób na oczyszczenie się z zarzutów.

Maraton zakończy emisja „Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu”. Kudłaty i Scooby-Doo wygrywają bilety na wielkie zawody wrestlingu. Wycieczka przebiega według planu, lecz duch strasznego niedźwiedzia zakłóca święto sportu. Cała brygada detektywów postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemniczy upiór, a w śledztwie pomagają im gwiazdy turnieju walk.

Emisja wszystkich filmów z maratonu „Scoobastyczne Kino Boomeranga!” rozpocznie się od soboty, 6 lutego br. na antenie Boomeranga - emisja w soboty i niedziele o godzinie 10:00. W ramach pasma stacja pokaże takie produkcje jak „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness” (emisja w sobotę, 6 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo! Strachy i patałachy” (emisja w niedzielę, 7 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo! Wakacje z duchami” (emisja w sobotę, 13 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo! Epoka Pantozaura” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo i KISS: Straszenie na scenie” (emisja w sobotę, 20 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo na tropie Mumii” (emisja w niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 10:00), „Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie” (emisja w sobotę, 27 lutego br. o godzinie 10:00) i „Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu” (emisja w niedzielę, 28 lutego br. o godzinie 10:00) (więcej tutaj).

„Scoobastyczne kino Boomeranga!” - emisja w soboty i niedziele (od 6 lutego 2021 roku) o godz. 10:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...