reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Mama” w telewizji Polsat

dodano: 2021-02-01 05:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” Wiosną br. w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Producentem wykonawczym jest Tako Media. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN White. W serialu „Komisarz Mama” występują Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Anna Mucha, Anna Matysiak, Joanna Niemirska, Julia Karpińska, Maksymilian Balcerowski, Kacper Kustra, Jakub Kustra, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Arkadiusz Smoleński i Wojciech Zieliński.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. na antenie telewizji Polsat odbędzie się premiera serialu o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje. Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach. W tytułowej roli występuje Paulina Chruściel, a towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

Maria to silna kobieta, matka czworga dzieci: nastoletnich Elizy (w tej roli Julia Karpińska) i Juliusza (Maksymilian Balcerowski), oraz bliźniaków: Marcina i Leona (Kacper Kustra i Jakub Kustra). To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, by zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań! A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża.

Jednym z największych krytyków Marii są jej dzieci. Jednak nawet one nie są w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Na złośliwości odpowiada uśmiechem i konsekwentnie robi swoje. Nie jest idealna, zna swoje wady i nie próbuje ich ukryć. Bywa twarda i bezkompromisowa a czasem krucha i wrażliwa.

Każdy odcinek serialu „Komisarz Mama” to osobna zamknięta historia kryminalna rozgrywająca się w innym środowisku. Przestępcą może być przecież każdy: bogaty biznesmen, nielegalny imigrant czy osoba dotknięta chorobą psychiczną. Każda sprawa to wyzwanie, ale i wciągająca zagadka, którą Maria będzie starać się rozwiązać.

W serialu wystąpią Krystian Wieczorek w roli męża Marii, z którym jest w separacji, Jakub Wesołowski jako sąsiad Łukasz Idzikowski, który nie będzie mógł się oprzeć urokowi pani komisarz, Anna Mucha jako jego dziewczyna, Anna Dereszowska w roli Patrycji Madalińskiej - szefowej Marii, Wojciech Zieliński jako podkomisarz Piotr Żeromski, Arkadiusz Smoleński - starszy aspirant Jan Rybczyński, Anna Matysiak - aspirant Roma Mazur, i Joanna Niemirska - laborantka Helena Zawada.

Serial będzie liczył 8 odcinków. Producentem wykonawczym jest Tako Media, reżyserem Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji Justyna Pobiedzińska. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, który doczekał się 8 sezonów - produkcja ta emitowana jest obecnie w AXN White (więcej tutaj).

Dodajmy, iż początkowo nadawca informował, że serial „Komisarz Mama” będzie nosił tytuł „Maria Matejko” (więcej tutaj).
 
Anna Dereszowska w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - emisja wiosną 2021 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...