reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AXN Black od niższego pakietu w UPC Polska

dodano: 2021-02-01 10:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AXN/satkurier.pl

AXN Black Od 1 lutego br. kanał AXN Black jest dostępny w pakiecie Select UPC Polska - dotychczas był obecny w wyższym pakiecie Max. AXN Black można oglądać na pozycji 28. na dekoderze Mediabox, pozycji 55. na dekoderze Horizon oraz na pozycji 55. na dekoderze UPC 4K TV BOX.

AXN Black


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał AXN Black oferuje mocne oblicze akcji, propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje. W ofercie kanału można aktualnie zobaczyć m.in. takie seriale, jak: „Powers 2”, „Absentia 3”, „Odpowiednik 2”, „Designated Survivor 2” oraz filmy: „Sztuka kradzieży”, „Grimsby”, „Zagłada”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Resident evil”, „Pociąg z forsą” i wiele innych. Wkrótce swoją premierę na kanale będzie miał również serial „Kryształ” (“Ice”), wciągający i trzymający w napięciu kryminał o rodzinie, która zanurza się w podziemie handlu diamentami w Los Angeles.

Działający na polskim rynku od października 2013 roku, kanał AXN Black jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television.

Obok AXN Black, UPC Polska oferuje także inne kanały pod marką AXN: AXN HD, AXN Spin HD i AXN White.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...