reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze” 10 w telewizji Polsat

dodano: 2021-02-01 02:16 | aktualizacja: 2021-02-02 22:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 1 marca br. o godz. 17:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu serialu „Gliniarze”, którego producentem jest Outset Films. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film i Polsat Games. Co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie. Dlatego „Gliniarze” ścigają przestępców już dziesiąty sezon. Mają na swoim koncie ponad 500 rozwiązanych zagadek kryminalnych i wygraną w plebiscycie Party.pl na najlepszy serial paradokumentalny. To jednak nie koniec wyróżnień. W przeciągu prawie 5 lat emisji na antenie Polsatu „Gliniarze” zdobyli cztery nominacje do „Telekamer Tele Tygodnia” w kategorii „Dla najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego”, w tym tegoroczna nominacja. To wszystko świadczy o fenomenie tego serialu. Nowe odcinki „Gliniarzy” będą emitowane od poniedziałku, 1 marca br. w Polsacie.

W nadchodzącym sezonie „Gliniarzy” na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, które sprawią że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Już na samym początku bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Poważnie zagrożone będzie również życie Natalii (w tej roli Ewelina Ruckgaber), która zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. Jak zapewnia nadawca, w nowych odcinkach widzowie otrzymają solidną dawkę silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych bójek, pościgów i strzelanin.

10. sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót detektywów i ich codziennych problemów.
Czy Natalia (Ewelina Ruckagaber) i Jakub (Piotr Mróz) pozostaną parą w życiu prywatnym? Czy żonie Krystiana (Tomasz Skrzypaniak) uda się utrzymać zagrożoną ciążę? Jak rozwinie się relacja Łucji (Marta Lewandowska) i Olgierda (Arkadiusz Krygier)? Czy charyzmatyczny policjant ulegnie wdziękom pięknej Dagmary (Marta Bartczak)? Czy Szwarc (Zbigniew Kozłowski) przestanie wreszcie uprzykrzać pracę wydziału? A informatyk policyjna Żaneta Kujawska (Monika Miller) stoczy walkę z duchami przeszłości. To tylko niektóre problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć bohaterom „Gliniarzy”.

Tytułowi „Gliniarze” to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Jakub Roguz (Piotr Mróz) oraz Weronika Grot (Laura Samojłowicz) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). W zespole są też policyjni informatycy - Żaneta Kujawska (Monika Miller) i Dariusz Szymczak (Michał Głowacki), technicy kryminalistyki - Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) i Jan Wójcik (Bartosz Winiarski), oraz aspiranci - Maja Brzeska (Lea Oleksiak), Stefan Dobosz (Robert Szewczyk) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka), oraz patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak). A przy najniebezpieczniejszych akcjach pomagają im uzbrojeni po zęby antyterroryści. Natomiast w najbardziej skomplikowanych śledztwach, a w których brakuje śladów, pomoże im świetnie zorientowany w przestępczym półświatku policyjny tajniak - Artur Król (Przemysław Saleta). Po kilku sezonach do ekipy „Gliniarzy” wrócił aspirant Krzysztof Chrobociński (Rodosław Rutkowski).

Przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? O tym widzowie przekonamy się od 1 marca br., od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie (więcej tutaj)
 
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat


„Gliniarze” - sezon 10., emisja od poniedziałku do piątku (od 1 marca 2021 roku) godz. 17:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film i Polsat Games.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...