reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy codzienny program w Radiu Pogoda

dodano: 2021-02-03 00:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W poniedziałek, 1 lutego 2021 roku na antenie Radia Pogoda (Agora) pojawiła się nowa audycja, w której Michał Pustuła, jak zapowiada nadawca, rozwiąże problemy słuchaczy lub znajdzie odpowiedzi na dręczące ich pytania. Programu „Radio Pogoda - w czym mogę pomóc?” można słuchać od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-15:00, a swoje sprawy zgłaszać redakcji rozgłośni telefonicznie, pocztą elektroniczną lub przez stronę internetową radiopogoda.pl.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 1 lutego br. Michał Pustuła rozwiązuje problemy słuchaczy Radia Pogoda, a także poszukuje odpowiedzi na pytania, które ich nurtują. Kto odpowiada za odśnieżanie chodnika i jak się starać o odszkodowanie, jeśli już na takim chodniku się przewrócimy? Co zrobić w przypadku wyjątkowo uciążliwych sąsiadów? I jak sprawić, żeby kwiaty w wazonie dłużej były piękne? Jak zapowiada nadawca, te i inne problemy będzie rozwiązywało dla swoich odbiorców Radio Pogoda.

Wszyscy słuchacze stacji mogą zgłaszać swoje sprawy redakcji Radia Pogoda telefonicznie pod numerem 22 444 40 04, pocztą elektroniczną na adres [email protected], lub przez stronę internetową radiopogoda.pl.

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

„Radio Pogoda - w czym mogę pomóc?” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 15cm

Aluminiowy stojak ścienny 15cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

49 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama