reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy codzienny program w Radiu Pogoda

dodano: 2021-02-03 00:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W poniedziałek, 1 lutego 2021 roku na antenie Radia Pogoda (Agora) pojawiła się nowa audycja, w której Michał Pustuła, jak zapowiada nadawca, rozwiąże problemy słuchaczy lub znajdzie odpowiedzi na dręczące ich pytania. Programu „Radio Pogoda - w czym mogę pomóc?” można słuchać od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-15:00, a swoje sprawy zgłaszać redakcji rozgłośni telefonicznie, pocztą elektroniczną lub przez stronę internetową radiopogoda.pl.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 1 lutego br. Michał Pustuła rozwiązuje problemy słuchaczy Radia Pogoda, a także poszukuje odpowiedzi na pytania, które ich nurtują. Kto odpowiada za odśnieżanie chodnika i jak się starać o odszkodowanie, jeśli już na takim chodniku się przewrócimy? Co zrobić w przypadku wyjątkowo uciążliwych sąsiadów? I jak sprawić, żeby kwiaty w wazonie dłużej były piękne? Jak zapowiada nadawca, te i inne problemy będzie rozwiązywało dla swoich odbiorców Radio Pogoda.

Wszyscy słuchacze stacji mogą zgłaszać swoje sprawy redakcji Radia Pogoda telefonicznie pod numerem 22 444 40 04, pocztą elektroniczną na adres [email protected], lub przez stronę internetową radiopogoda.pl.

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

„Radio Pogoda - w czym mogę pomóc?” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...