reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kocha, lubi, morduje” w CI Polsat

dodano: 2021-02-03 01:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD Luty - miesiąc zakochanych. Wokół romantyczne prezenty, wystawne kolacje i dowody miłości. Słowem: walentynki. Ale czy wszędzie rozbrzmiewa śmiech zakochanych par? Jak zapowiada nadawca, pasmo programowe telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) udowadnia, że „kochać na zabój” potrafi zyskać dosłowne znaczenie. W ramach pasma „Kocha, lubi, morduje” stacja zaprezentuje takie programy jak „Kobiety, które zabijają” (sezon 13.), „Póki śmierć nas nie rozłączy” i „Krwawe rozstania”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w paśmie „Kocha, lubi, morduje” stacja zaprezentuje programy, w których emocje biorą górę - tutaj głęboka miłość, zazdrość czy namiętność prowadzą do makabrycznych zbrodni. Żona potrafi zabić męża, mąż potrafi pozbawić życia kochanka, a gość weselny rujnuje najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców. Przed widzami nowe odcinki programu „Kobiety, które zabijają” - widzowie spróbują dowiedzieć się, co popycha kobiety do ostateczności. Z kolei „Póki śmierć nas nie rozłączy” opowie o tragicznych wydarzeniach, dla których początkiem był ślub. Kolejne miesiące przyniosą widzom m.in. nowe sezony programu „Kobiety, które zabijają” oraz „Krwawe rozstania” (więcej tutaj i tutaj).

„Kocha, lubi, morduje” w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat):

„Kobiety, które zabijają” 13 (​„Snapped” 13)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 lutego br.) o 20:05

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia. Seria opowiada historie kobiet, które zabiły lub usiłowały popełnić morderstwa. Często ofiarami byli ich małżonkowie. Program jest wyprodukowany w stylu dokumentalnym, z wykorzystaniem wywiadów z osobami posiadającymi wiedzę z pierwszej ręki na temat sprawy, w tym z funkcjonariuszami organów ścigania, prawnikami, dziennikarzami, przyjaciółmi i członkami rodzin, a niekiedy także rozmowami z samymi przestępczyniami (więcej tutaj).

„Póki śmierć nas nie rozłączy” (​A wedding and a murder”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 20:05

„Póki śmierć nas nie rozłączy” przedstawia prawdziwe historie, w których zaręczyny, uroczystość ślubna czy idealny miesiąc miodowy zamieniają się w koszmar, bo naznacza je czyjaś przedwczesna śmierć. Każdy z godzinnych odcinków opowiada o zabójstwie, którego tłem były początkowo radosne wydarzenia związane z zawarciem związku małżeńskiego. Wśród prezentowanych przypadków znajdzie się znana sprawa zaginięcia Annie Le, pięknej studentki Yale, która zniknęła przed swoim ślubem, czy historia świeżo poślubionych Gail i Ricka Brinków. Kwestia tragicznego finału ich małżeństwa przez dziesiątki lat pozostawała nierozwiązana. Wyjaśnienie zagadki przyniosły dopiero informacje dotyczące niepokojącego sekretu rodziny, które nieoczekiwanie ujawnił świadek. Panna czy pan młody, członek rodziny, a nawet zazdrosny gość weselny - każda z tych osób może okazać się ofiarą lub podejrzanym, kiedy ślub staje się katalizatorem zbrodni (więcej tutaj).
 
„Póki śmierć nas nie rozłączy” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Póki śmierć nas nie rozłączy” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks


„Kocha, lubi, morduje” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...