reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lab” w kanałach TVN i ITVN

dodano: 2021-02-03 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Lab” W poniedziałek, 15 lutego br. o godz. 17:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek serialu „Lab”. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International). W obsadzie znaleźli się Alina Kamińska, Ewelina Starejki, Natalia Wieciech, Dominika Bednarczyk, Jolanta Wachowska, Kaja Sosnowska, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Michał Chołka, Marcin Sianko, Wiesław Kupczak i Aleksander Talkowski. Zdjęcia do „Labu” powstają w Krakowie. Głównym scenarzystą jest Hanna Niemiec, reżyserem formatującym Marcin Głowacki, a producentem Krystyna Lasoń.

TVN „Lab”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVN - codziennego serialu kryminalnego „Lab”. Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce, które dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wyjątkowemu zespołowi laborantów potrafi wytropić najmniejsze ślady zbrodni. We współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców. Dzięki zaangażowaniu śledczych oraz wykorzystaniu zaawansowanych badań żadna zagadka nie pozostanie bez odpowiedzi, a prawda ujrzy światło dzienne.

- „Lab” to nowy serial kryminalny, który od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. To pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć kolejne etapy śledztwa od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań - zapowiada nadawca.

Stali bohaterowie serialu to grupa policyjna i pracownicy nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji zawodowej oraz specjalistycznemu sprzętowi wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych, niezwykłych spraw. Są w pełni zaangażowani w pracę, mają jednak swoje słabości, problemy i tajemnice, które widzowie będą poznawać w trakcie kolejnych odcinków.

Życie prywatne bohaterów toczy się równolegle do prowadzonych śledztw. Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym. Czy uda im się to pogodzić?

Labem kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner (w tej roli Alina Kamińska). Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Jakub Rawicz (Marcin Sianko). Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę, która gnębi go od dzieciństwa. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk (Ewelina Starejki) będzie próbowała łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Małżeństwo Brygidy (Natalia Wieciech) i Pawła (Michał Chołka) Koniecznych mierzyć się będzie z ambicjami żony oraz przeszłością szefa laborantów. W Labie pracuje bowiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka balistyki, Iga Szenwald (Małgorzata Pruchnik-Chołka). Nie zabraknie również w serialu barwnych postaci: laboranta Kacpra czy komisarza Bogdana Wilczewskiego (Wiesław Kupczak), którego aspiracje sięgają znacznie dalej niż zastępowanie szefowej.

Zdjęcia do „Labu” powstają w Krakowie, głównym scenarzystą jest Hanna Niemiec, reżyserem formatującym Marcin Głowacki, a producentem Krystyna Lasoń.
 
Alina Kamińska w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Alina Kamińska w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Michał Chołka i Małgorzata Pruchnik-Chołka w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Michał Chołka i Małgorzata Pruchnik-Chołka w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Dominika Bednarczyk i Marcin Sianko w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Dominika Bednarczyk i Marcin Sianko w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Marcin Sianko w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery
Marcin Sianko w serialu „Lab”, foto: Michał Stawowiak/TVN Discovery


„Lab” - emisja od poniedziałku do piątku (od 15 lutego 2021 roku) o godz. 17:00 w TVN. Serial ten będą mgli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...