reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Barbie Dreamtopia” w kanale Polsat JimJam

dodano: 2021-02-03 06:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam „Barbie Dreamtopia” W poniedziałek, 22 lutego br. o godz. 7:03 w kanale Polsat JimJam wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek serialu „Barbie Dreamtopia”. Dreamtopia to magiczny świat, wymyślony przez Chelsea - młodszą siostrę Barbie. Wraz z wiernym towarzyszem, pieskiem Honey, dziewczynka przeżywa liczne przygody. Przemierzając Dreamtopię Chelsea poznaje jej mieszkańców: syreny mieszkające w kolorowych rzekach i wróżki unoszące się w chmurach z waty cukrowej. - Każde doświadczenie uczy Chelsea istotnych wartości, takich jak przyjaźń, praca zespołowa czy wiara w siebie - informuje nadawca.

Polsat JimJam „Barbie Dreamtopia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Czarodziejska Dreamtopia to kraina, w której nie tylko można się wspaniale bawić, ale także wiele nauczyć. Przygody Chelsea i pieska Honey pokazują dzieciom, na czym polegają takie wartości, jak przyjaźń, miłość czy rodzina. Bajka uczy także, że dziecięca wyobraźnia jest bardzo ważna, podobnie jak wiara we własne możliwości - czytamy w komunikacie.

W jednym z odcinków Barbie gubi różowy kamień ze swojej korony. Jeżeli go nie znajdzie, tęcza straci swoje kolory, co doprowadzi do upadku Dreamtopii. Chelsea, piesek Honey oraz ich przyjaciele łączą siły, by pomóc Barbie. Bohaterowie muszą wykazać się zaangażowaniem i pracą zespołową, aby ocalić magiczną krainę.

W innym odcinku Chelsea i Honey trafiają do wioski słodyczy. Wraz z przyjaciółmi muszą dostać się do lizakowych ogrodów, jednak most prowadzący do nich załamuje się i droga zostaje odcięta. Bohaterowie usiłują na różne sposoby dostać się na miejsce - próbują między innymi wypić rzekę lemoniady płynącą przez wioskę czy zbudować nowy most z naleśników.

- Przyjaciele z serialu stawiają czoła wielu przeszkodom, a uprzejmość, chęć do pomocy i wspólne działanie pomagają im rozwiązać wszelkie problemy. Barbie, Chelsea i Honey zapraszają wszystkie dzieci do ich świata fascynujących przygód i wspólnej zabawy - zachęca nadawca.

Na serial „Barbie Dreamtopia” Polsat JimJam zaprasza od poniedziałku, 22 lutego br. w dni powszednie o 7:03 i 18:56 oraz w weekendy o 18:56.
 
Bohaterki serialu animowanego „Barbie Dreamtopia”, foto: AMC Networks International
Bohaterki serialu animowanego „Barbie Dreamtopia”, foto: AMC Networks International


„Barbie Dreamtopia” - emisja od poniedziałku do piątku (od 22 lutego 2021 roku) o godz. 7:03 w kanale Polsat JimJam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...