reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-23 - 2021-06-24 - 2021-06-25

Sport w polskiej TV 5.02.2021

dodano: 2021-02-04 00:31 | aktualizacja: 2021-02-04 14:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Hertha BSC – Bayern Monachium. Transmisje live z Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

04:30 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/4 finału

08:30 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/4 finału

10:30 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/4 finału

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

01:00 (pt/so) Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic
1/2 finału

03:00 (pt/so) Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Bayern Monachium  (studio od 19:00)
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak, studio: Mateusz Majak, Tomasz Urban, Maciej Kruk
 
Eleven Sports 2
 
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 

Eleven Sports 3

20:00 Piłka nożna: Liga NOS: 
CS Martimo – Sporting CP
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CD Alaves – Real Valladolid
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 

Eurosport 1

07:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/4 finału

09:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/4 finału

11:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Supergigant mężczyzn

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Kwalifikacje    
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
1. runda

03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/4 finału

13:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
1. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Unbreakable III:
Stamp Fairtex – Alyona Rassohyna
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
Golf Channel

21:00 Golf: Scottsdale, Arizona:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
 
Polsat Sport

07:30 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

09:00 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

11:00 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

07:30 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

09:00 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

11:00 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański
 
Polsat Sport News

10:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd dwójek kobiet

12:05 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd dwójek kobiet

20:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Deer Valley:
Zawody
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
 
TVP Sport

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Unbreakable III:
Stamp Fairtex – Alyona Rassohyna
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

17:30 Lekkoatletyka: ISTAF Indoor, Berlin:
Mityng 
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara

20:15 Hokej na lodzie: Puchar Polski: 
JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim
Komentarz: Jacek Laskowski, Krzysztof Zapała


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...