reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Smak pho” w kanale Cinemax 2

dodano: 2021-02-05 06:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Smak Pho film polski przewodnik 360px.jpg W niedzielę, 7 lutego br. o godz. 20:30 w kanale Cinemax 2 wyemitowany zostanie premierowo polsko-niemiecki film „Smak pho”. Jego producentami są Rohfilm Productions i Lava Films, koproducentami EC1 Łódź - Miasto Kultury i Opus Film, a wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), EC1 Łódź - Miasto Kultury, Mitteldeutsche Medienförderung, Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH i Filmförderungsanstalt. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Mariko Bobrik, a zdjęcia Andrzej Wojciechowski. Występują Aleksandra Domańska, Bogusława Pawelec, Lena Nguyen, Thang Long Do, Gia Khai Ton, Thi Thanh Minh Tran, Jakub Baranowski i Wojciech Zieliński.

Cinemax 2 „Smak pho”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mieszkający w Warszawie wietnamski kucharz próbuje odnaleźć się w europejskiej kulturze, którą jego dziesięcioletnia córka przyjęła już dawno za swoją własną. Long (w tej roli Thang Long Do) jest pochodzącym z Wietnamu kucharzem, który wraz ze swoją bystrą dziesięcioletnią córką Mają (Lena Nguyen) mieszka w Warszawie. Mężczyzna pracuje w restauracji serwującej zupę Pho. Kiedy jednak jego szef sprzedaje lokal ambitnemu deweloperowi, chcącemu serwować różne rodzaje azjatyckich potraw, Long musi się dostosować. Tymczasem Maja bardzo tęskni za zmarłą matką. Boi się, że ojciec powoli zaczyna o niej zapominać i szuka dla niej zastępstwa w osobie ładnej sąsiadki, która mieszka w budynku naprzeciwko. Long starając się odnaleźć w nowej sytuacji, zdaje się nie dostrzegać zmartwień swojej córki, ale budownicza natura dziewczynki i ich do tej pory bliska relacja szybko zmuszają go do działania.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV”.

„Smak pho” - emisja w niedzielę, 7 lutego 2021 roku o godz. 20:30 w kanale Cinemax 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...