reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Magia nagości. Polska” wkrótce w Zoom TV

dodano: 2021-02-05 03:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „Magia nagości. Polska” Zoom TV rozpoczął poszukiwania uczestników pierwszej polskiej edycji randkowego widowiska „Magia nagości”. Premierę programu w Zoom TV zaplanowano na wiosnę tego roku. „Magia nagości. Polska” oparta jest na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Umowa została zawarta z All3Media International. Zoom TV wyprodukuje dwanaście 45-minutowych odcinków programu. Zlecenie zrealizuje spółka Jake Vision.

channel4.com
Naked Attraction Channel 4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współczesne randkowanie to złożony proces. Na decyzję o wyborze partnera wpływa dziś nie tylko nasz styl ubierania się czy wykonywany zawód, ale również to, jak prezentujemy się online. Podrasowane profile, zdjęcia z filtrem czy biustonosze uwydatniające piersi to norma w serwisach randkowych. A gdyby tak zrezygnować z wytworów cywilizacji i wrócić do korzeni?

Jak informuje nadawca, „Magia nagości. Polska” to niezwykłe widowisko randkowe, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. „Magia nagości. Polska” to naga prawda o randkach.
 

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność

- mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Program „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Umowa została zawarta z All3Media International.

Lokalne wersje programu „Naked Attraction” mogą oglądać także widzowie w innych krajach. Oprócz Polski format sprzedano do takich państw, jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy. Od marca 2019 roku zagraniczne edycje „Magii nagości” emituje Zoom TV. Dotychczas kanał zaprezentował widzom odcinki edycji brytyjskiej, duńskiej i niemieckiej, a na swoją premierę w Zoom TV czeka wersja fińska.

Zoom TV wyprodukuje dwanaście 45-minutowych odcinków programu. Zlecenie zrealizuje spółka Jake Vision.

„Magia nagości. Polska” - emisja wiosną 2021 roku w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...