reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-02-26 - 2021-02-27 - 2021-02-28

Sport w polskiej TV 6.02.2021

dodano: 2021-02-04 11:38 | aktualizacja: 2021-02-06 22:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Juventus FC – AS Roma. Transmisja live z Pucharu Świata w Kilingenthal w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: 
Anglia – Szkocja
 
CANAL+ 4K Ultra HD
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

08:30 Tenis: WTA 500 (Gippsland Trophy)
1/2 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Kostecka - Sakowicz

11:00 Tenis: Yarra Valley Classic:
Finał
Komentarz: Marek Furjan, Tomasz Wiktorowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Marek Jóźwiak

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki

01:00 (so/nd) Tenis: WTA 500 (Grampians Trophy)
Finał: Ashleigh Barty - Garbine Muguruza
Komentarz: Joanna Kostecka - Sakowicz, Tomasz Wiktorowski

3:00 (so/nd) Tenis: WTA 500 (Gippsland Trophy)
Finał: Kaia Kanepi - Elise Mertens 
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
 
CANAL+ Sport 2

04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Southampton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – West Ham United
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Everton FC
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Sacramento Kings – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Bartosz Tomczak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Marek Jóźwiak

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: 
Włochy – Francja

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – VfL Wolfsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta BC – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
UD Levante – Granada CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Barnsley FC – Derby County FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyon – RC Strasbourg
Komentarz: Michał Mitrut

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Stade Rennais
Komentarz: Marcin Grzywacz 
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück – VfL Bochum
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – RB Lipsk
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

03:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/2 finału

05:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/2 finału

07:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/2 finału

09:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
1/2 finału

10:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, St. Moritz:
2. ślizg dwójek mężczyzn

11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Bieg na 10 km
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Zjazd mężczyzn

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ulricehamn:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
2. runda
 
Eurosport 2

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Zawody 
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
2. runda

18:45 Lekkoatletyka: Halowy mityng, Rouen:
Zawody
 
Golf Channel

11:30 Golf: European Tour, King Abdullah Economic City:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Scottsdale:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów – Constract Lubawa
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyon – RC Strasbourg
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RETAbet Bilbao Basket – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
 
Polsat Sport

07:30 Tenis: ATP Cup:
Finał

09:00 Tenis: ATP Cup:
Finał

11:00 Tenis: ATP Cup:
Finał

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Alistair Overeem – Aleksandr Wołkow
 
Polsat Sport Extra

10:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd dwójek mężczyzn

11:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd dwójek mężczyzn

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
3. przejazd dwójek kobiet

16:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
4. przejazd dwójek kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
 
Polsat Sport News

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody

10:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – FC Twente

22:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Deer Valley:
Zawody 
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka:
Gaziantep Basketbol - Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: 
Türk Telekom - HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: 
Darüşşafaka Tekfen - Pinar Karşiyaka
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – BAXI Manresa
Komentarz: Radosław Spiak

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: 
RK PPD Zagrzeb - RK Eurofarm Pelister
Komentarz: Mateusz Juza
 
TVP 1

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

12:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ulricehamn:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

17:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama