reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w strukturze TVN Grupa Discovery

dodano: 2021-02-05 12:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN Grupa Discovery Dyrektor komunikacji korporacyjnej Marcin Barcz i dyrektor People & Culture Agnieszka Trysła odchodzą z firmy. Zmiany te są wynikiem trwającego procesu transformacji mającego na celu bliższą współpracę ze strukturami Discovery EMEA, czytamy w komunikacie TVN Grupy Discovery.

Marcin Barcz, Agnieszka Trysła / TVN Grupa Discovery
Marcin Barcz Agnieszka Trysła TVN Grupa Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Polska stanowi jeden z kluczowych rynków dla Discovery w Europie. Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem, zwiększeniem tempa i elastyczności naszych działań. Zarówno w Polsce, jak i w regionie EMEA koncentrujemy się aktualnie na ekspansji w obszarze digital, która wymaga bliskiej współpracy na poziomie regionalnym. Poprzez wykorzystanie know-how i zbliżenie struktur w całym regionie będziemy mogli sprawniej podejmować decyzje i lepiej wykorzystywać szanse na dalszy rozwój – mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

Osoby odpowiedzialne za komunikację korporacyjną będą raportować bezpośrednio do struktur w regionie EMEA. Nowy szef People & Culture odpowiadać będzie za działania P&C TVN i Discovery w Polsce.
 

– Współpraca z Marcinem i Agnieszką przebiegała doskonale. Odegrali kluczową rolę w procesie transformacji firmy w Polsce. Dziękuję im za zaangażowanie i życzę sukcesów zawodowych w przyszłości – dodaje Katarzyna Kieli.

Marcin Barcz i Agnieszka Trysła zakończą pracę w TVN Grupa Discovery w nadchodzących tygodniach.
 

– Choć w swojej dotychczasowej pracy zawodowej miałem szczęście zajmować się ciekawymi rzeczami, to praca w TVN Grupa Discovery będzie stanowić dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Ze względu na projekty, które realizowałem i ludzi, których tu spotkałem. A także dlatego, że projekty dotyczyły spraw społecznie ważnych, co nadaje pracy każdego człowieka głębszy sens – powiedział Marcin Barcz.

– Ostatnie 13 lat było wspaniałą zawodową przygodą, pełną wyzwań oraz niezapomnianych i wzruszających chwil. Jestem wdzięczna za tę inspirującą podróż – powiedziała Agnieszka Trysła.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...