reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 7.02.2021

dodano: 2021-02-06 11:18 | aktualizacja: 2021-02-07 23:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – SD Eibar
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Phoenix Suns – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Chelsea FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Now

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Irlandia
Komentarz: Mariusz Liedel, Krzysztof Serafin

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Phoenix Suns – Boston Celtics
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Arminia Bielefeld – Werder Brema [mecz przełożony]
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – FC Barcelona
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Cádiz CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Nimes Olympique – AS Monaco
Komentarz: Michał Mitrut

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Nimes Olympique – AS Monaco
Komentarz: Michał Mitrut

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Zawody

11:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Zawody

12:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ulricehamn:
Drużynowe biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
Dzień 4

22:00 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
Dzień 4

23:00 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
Dzień 4

23:30 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
Dzień 4

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1: Anastazja Pawliuczenkowa - Naomi Osaka i być może fragment: Bernarda Pera - Angelika Kerber 

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1: Iga Świątek - Arantxa Rus 

04:30 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1: Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanović 
 
Eurosport 2

10:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, St. Moritz:
1. przejazd kobiet

11:25 Saneczkarstwo: Puchar Świata, St. Moritz:
2. przejazd kobiet

13:45 Snooker: Shoot-Out, Milton Keynes:
Dzień 4

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1: Kirsten Flipkens (Belgia) - Venus Williams (USA) 

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1: Laura Siegemund (Niemcy) - Serena Williams (USA) 
Dominic Thiem (Austria) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 
Końcówka meczu: Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Marin Cilić (Chorwacja) 

 
Golf Channel

10:30 Golf: European Tour, King Abdullah Economic City:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Scottsdale:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – Real Madryt
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen – Feyenoord [mecz przełożony]

18:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SK Sigma Ołomuniec – AC Sparta Praga
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – FC Utrecht [mecz przełożony]

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
3. przejazd dwójek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
4. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa
 
Polsat Sport News

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody

10:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Hamilton Academical – Rangers FC

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
1. FK Pribram – SK Slavia Praga

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Kioene Padwa – NBV Werona
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Lipczik

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Bundesliga: 
THW Kiel – SC DHfK Lipsk
Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Bundesliga: 
Füchse Berlin – TUSEM Essen
Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – Real Madryt
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP 1

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Michał Chmielewski
 
TVP Sport

10:50 Lekkoatletyka: Halowy mityng, Metz:
Zawody

12:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ulricehamn:
Drużynowe biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Michał Chmielewski

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

19:00 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Palmeiras – Tigres UANL
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Kafarski

00:30 (nd/pn) Futbol amerykański: NFL - Super Bowl: 
Kansas City Chiefs – Tampa Bay Buccaneer
Komentarz: Piotr Bera, Jakub Kazula

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...