Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z półfinałuKlubowych Mistrzostw Świata:Al-Ahly Kair – Bayern Monachium. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie. Mecz PKO Ekstraklasy Stal Mielec - Wisła Płock został przełożony ze względu na trudne warunki atmosferyczne - zima wygrała!
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Wisła Płock [mecz przełożony]
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Wisła Płock [mecz przełożony]
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Wisła Płock[mecz przełożony]
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda Eleven Sports 1
20:00 Piłka nożna: NOS Liga: SL Benfica – FC Famalicao Eleven Sports 2
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Holstein Kiel Eleven Sports 4
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Holstein Kiel Eurosport 1
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 1: Iga Świątek - Arantxa Rus
04:30 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanović
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Marcos Giron (USA) - Alexander Zverev (Niemcy)
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Lizette Cabrera (Australia) - Simona Halep (Rumunia)
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Novak Djoković (Serbia) - Jeremy Chardy (Francja)
14:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: Slalom do superkombinacji
01:00 (pn/wt) Tenis: Australian Open: Dzień 2: Hubert Hurkacz - Mikael Ymer
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
03:00 (pn/wt) Tenis: Australian Open: Dzień 2: Christopher O'Connell VS Jan-Lennard Struff (Niemcy)
Wiktoria Azarenka (Białoruś) - Jessica Pegula (USA)
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka
Laslo Djere (Serbia) - Rafael Nadal (Hiszpania)
Komentarz: Marek Furjan
Francesca Jones (Wielka Brytania) - Shelby Rogers (USA)
Komentarz: Dawid Olejniczak Eurosport 2
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 1: Laura Siegemund (Niemcy) - Serena Williams (USA)
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Dominic Thiem (Austria) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan)
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Grigor Dimitrow (Bułgaria) - Marin Cilić (Chorwacja)
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 1: Minnen - Petra Kvitova (Czechy)
końcówka meczu Ferreira Silva - Nick Kyrgios (Australia)
Denis Shapovalov (Kanada) - Jannik Sinner (Włochy)
11:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: Supergigant do superkombinacji kobiet
01:00 (pn/wt) Tenis: Australian Open: Dzień 2:
Sofia Kenin (USA) - Maddison Inglis (Australia)
Komentarz: Tomasz Wolfke, Gabriela Załoga
Andriej Rublow (Rosja) - Yannick Hanfmann (Niemcy)
Komentarz Maciej Synówka
Radu Albot (Mołdawia) - Robert Bautista-Agut (Hiszpania)
Komentarz Maciej Synówka