reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice Senior” 3 wkrótce w TVP2

dodano: 2021-02-07 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Senior” W sobotę, 6 lutego br. w kanale TVP2 wyemitowane zostały premierowo odcinki 11. i 12. sezonu 2. programu rozrywkowego „The Voice Senior”, którego producentem jest Rochstar. Był to finał tej edycji. W kolejnych dniach program pokażą stacje TVP HD i TVP Rozrywka. Wystąpili Marta Manowska, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Witold Paszt, Andrzej Piaseczny „Piasek” i Rafał Brzozowski. Zapowiedziano powstanie 3. sezonu tego widowiska.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Senior”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po ośmiu tygodniach muzycznych zmagań seniorów widzowie poznali zwyciężczynię drugiej edycji „The Voice Senior”. Decyzją widzów Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego „Piaska” okazała się najlepiej śpiewającą uczestniczką drugiej odsłony widowiska (więcej tutaj)

- Nie spodziewałam się tego. Ależ jestem dumna... Bardzo dziękuję za wiarę we mnie. Jestem przeszczęśliwa, że tutaj jestem, bo bardzo chciał tego mój małżonek. Tak bardzo we mnie wierzył. To zwycięstwo jest dla Mojego Rybki. Dziękuję bardzo Andrzejowi, że dał mi taką szansę. Dziękuje bardzo słuchaczom i widzom, którzy na mnie głosowali. Cóż więcej mogę powiedzieć - jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej śpiewać, bo bez śpiewu nie żyję

- wyznała tuż po ogłoszeniu wyników Barbara Parzeczewska.


Na scenie wykonała trzy utwory - „Black Velvet”, „Valerie” oraz „I Will Survive”. 

Zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Senior” już po występie w trakcie „Przesłuchań w ciemno” media okrzyknęły „najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji talent show”. Jej występy z pierwszego i drugiego etapu programu wyświetlono w serwisie YouTube ponad 300 tysięcy razy (dane za TVP).

Przypomnijmy, że muzyka od zawsze gościła w sercu zwyciężczyni programu. W wieku 18 lat wzięła udział Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Do programu zgłosiła się za namową jej największej miłości - męża Ireneusza, któremu dedykowała każdy występ na scenie „The Voice Senior”. Ukochany Barbary Parzeczewskiej odszedł w listopadzie 2020 roku.

W trakcie ogłoszenia wyników prezes TVP Jacek Kurski poinformował, iż powstanie trzeci sezon „The Voice Senior”. Na razie nie wiadomo jednak kiedy trafi on na antenę TVP2.
 
Marta Manowska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz
Marta Manowska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz
Witold Paszt, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny „Piasek” w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Witold Paszt, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny „Piasek” w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Barbara Parzeczewska w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Barbara Parzeczewska w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP


„The Voice Senior” - sezon 3., premiera wkrótce w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...