reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Voice Senior” 3 wkrótce w TVP2

dodano: 2021-02-07 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Senior” W sobotę, 6 lutego br. w kanale TVP2 wyemitowane zostały premierowo odcinki 11. i 12. sezonu 2. programu rozrywkowego „The Voice Senior”, którego producentem jest Rochstar. Był to finał tej edycji. W kolejnych dniach program pokażą stacje TVP HD i TVP Rozrywka. Wystąpili Marta Manowska, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Witold Paszt, Andrzej Piaseczny „Piasek” i Rafał Brzozowski. Zapowiedziano powstanie 3. sezonu tego widowiska.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Senior”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po ośmiu tygodniach muzycznych zmagań seniorów widzowie poznali zwyciężczynię drugiej edycji „The Voice Senior”. Decyzją widzów Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego „Piaska” okazała się najlepiej śpiewającą uczestniczką drugiej odsłony widowiska (więcej tutaj)

- Nie spodziewałam się tego. Ależ jestem dumna... Bardzo dziękuję za wiarę we mnie. Jestem przeszczęśliwa, że tutaj jestem, bo bardzo chciał tego mój małżonek. Tak bardzo we mnie wierzył. To zwycięstwo jest dla Mojego Rybki. Dziękuję bardzo Andrzejowi, że dał mi taką szansę. Dziękuje bardzo słuchaczom i widzom, którzy na mnie głosowali. Cóż więcej mogę powiedzieć - jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej śpiewać, bo bez śpiewu nie żyję

- wyznała tuż po ogłoszeniu wyników Barbara Parzeczewska.


Na scenie wykonała trzy utwory - „Black Velvet”, „Valerie” oraz „I Will Survive”. 

Zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Senior” już po występie w trakcie „Przesłuchań w ciemno” media okrzyknęły „najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji talent show”. Jej występy z pierwszego i drugiego etapu programu wyświetlono w serwisie YouTube ponad 300 tysięcy razy (dane za TVP).

Przypomnijmy, że muzyka od zawsze gościła w sercu zwyciężczyni programu. W wieku 18 lat wzięła udział Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Do programu zgłosiła się za namową jej największej miłości - męża Ireneusza, któremu dedykowała każdy występ na scenie „The Voice Senior”. Ukochany Barbary Parzeczewskiej odszedł w listopadzie 2020 roku.

W trakcie ogłoszenia wyników prezes TVP Jacek Kurski poinformował, iż powstanie trzeci sezon „The Voice Senior”. Na razie nie wiadomo jednak kiedy trafi on na antenę TVP2.
 
Marta Manowska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz
Marta Manowska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz
Witold Paszt, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny „Piasek” w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Witold Paszt, Izabela Trojanowska, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny „Piasek” w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Barbara Parzeczewska w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Barbara Parzeczewska w programie „The Voice Senior”, foto: Natasza Młudzik/TVP


„The Voice Senior” - sezon 3., premiera wkrótce w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE WLAN HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD z WLAN,...

279 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Obejma kominowa 5m

uchwyt - obejma 5m na komin do masztów stalowych

69 zł Więcej...