reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ten moment” w kanale TVN7

dodano: 2021-02-08 00:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN7 TVN 7 Siódemka „Ten moment” W poniedziałek, 22 lutego br. o godz. 17:20 w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo 21. odcinek serialu „Ten moment”. Obecnie stacja ta pokazuje wcześniejsze odcinki tej produkcji. Każdy to zna, każdemu się przytrafia - nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela - powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam - nic nie jest już takie jak było.

TVN7 TVN 7 Siódemka „Ten moment”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Ten moment” opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los - o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Widzowie towarzyszą ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu.

- Każdy odcinek serialu „Ten moment” opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial „Ten moment” wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię - zapowiada nadawca.

Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Jak zapewnia nadawca, serial „Ten moment” dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie - to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców amatorów.

„Ten moment” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 22 lutego 2021 roku) o godz. 17:20 w TVN7. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...