reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Fungisy!” w Cartoon Network

dodano: 2021-02-08 01:16 | aktualizacja: 2021-02-09 16:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Fungisy!” W nowych odcinkach twórcy Fungisów!, ze Stephenem P. Nearym na czele, zapraszają do odkrywania Fungisowa. Widzowie otrzymają kolejne okazje do poznawania wesołego świata małego Setha. Start emisji kolejnych przygód zabawnej paczki w serialu „Fungisy!” („The Fungies!”) odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego br. o godz. 14:20 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network „Fungisy!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Fungisowie nigdy nie brakuje okazji do zabawy i nauki. Mieszkaniec tej krainy, 10-letni Seth, jest ciekawy świata i uwielbia odkrycia. Tym razem będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasteczka, w którym mieszka. Lekcje w szkole nie są według niego wystarczające, dlatego postanawia zorganizować z przyjaciółmi archeologiczną wyprawę. Bystry bohater spróbuje również dostać prawdziwą pracę. W tym celu zamieni się w dinozaura - jednak transformacja przysporzy więcej problemów niż ktokolwiek się spodziewał.

W innym odcinku mama Setha, Doktor Nancy, zabroni bohaterowi zbliżać się do głębokiej i niebezpiecznej studni. Jednak pilny uczeń będzie chciał przyjrzeć się jej z bliska. Drobne kłamstewko stanie się ogromnym dylematem, kiedy w studni utkwi Pascal. Mieszkańcy Fungisowa pomyślą, że chłopiec jest tajemniczym potworem. To nie koniec przygód rodzeństwa. Pewnego dnia Seth postanowi napisać sztukę o znaczeniu higieny jamy ustnej. Namówi Pascala, aby został jej reżyserem.

Premiera nowych odcinków serialu „Fungisy!” odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego br. o godzinie 14:20 w Cartoon Network - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:20 (więcej tutaj).

„Fungisy!” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 8 lutego 2021 roku) o godz. 14:20 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...