reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fungisy!” w Cartoon Network

dodano: 2021-02-08 01:16 | aktualizacja: 2021-02-09 16:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Fungisy!” W nowych odcinkach twórcy Fungisów!, ze Stephenem P. Nearym na czele, zapraszają do odkrywania Fungisowa. Widzowie otrzymają kolejne okazje do poznawania wesołego świata małego Setha. Start emisji kolejnych przygód zabawnej paczki w serialu „Fungisy!” („The Fungies!”) odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego br. o godz. 14:20 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network „Fungisy!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Fungisowie nigdy nie brakuje okazji do zabawy i nauki. Mieszkaniec tej krainy, 10-letni Seth, jest ciekawy świata i uwielbia odkrycia. Tym razem będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o historii miasteczka, w którym mieszka. Lekcje w szkole nie są według niego wystarczające, dlatego postanawia zorganizować z przyjaciółmi archeologiczną wyprawę. Bystry bohater spróbuje również dostać prawdziwą pracę. W tym celu zamieni się w dinozaura - jednak transformacja przysporzy więcej problemów niż ktokolwiek się spodziewał.

W innym odcinku mama Setha, Doktor Nancy, zabroni bohaterowi zbliżać się do głębokiej i niebezpiecznej studni. Jednak pilny uczeń będzie chciał przyjrzeć się jej z bliska. Drobne kłamstewko stanie się ogromnym dylematem, kiedy w studni utkwi Pascal. Mieszkańcy Fungisowa pomyślą, że chłopiec jest tajemniczym potworem. To nie koniec przygód rodzeństwa. Pewnego dnia Seth postanowi napisać sztukę o znaczeniu higieny jamy ustnej. Namówi Pascala, aby został jej reżyserem.

Premiera nowych odcinków serialu „Fungisy!” odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego br. o godzinie 14:20 w Cartoon Network - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 14:20 (więcej tutaj).

„Fungisy!” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 8 lutego 2021 roku) o godz. 14:20 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...