reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Twoja twarz brzmi znajomo” 14 wkrótce w Polsacie

dodano: 2021-02-08 02:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W piątek, 5 marca br. o godz. 20:00 na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 14. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Group. Wcześniejsze edycje tego widowiska, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat i Polsat Rodzina. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego programu?

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, po siedmiu latach widowisko Polsatu nie będzie emitowane w dotychczasowym terminie. Fani programu z pewnością nie spodziewali się tej zmiany. Zawsze rezerwowali sobie czas w każdą sobotę około godziny 22:00, a w marcu 2021 roku będą śledzić czternasty sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w piątki o godzinie 20:00. Kto z ósemki uczestników okaże się najlepszy i zdobędzie nagrodę główną? Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 5 marca br. o godzinie 20:00.

Oprócz zmiany terminu wszystko zostaje jak dawniej. W jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, a prowadzącymi są nadal Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W każdym odcinku triumfator otrzymuje czek na 10 tysięcy złotych, który przeznacza na wybrany cel charytatywny.

W czternastej edycji metamorfozy przejdą: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral (więcej tutaj).
 
Magdalena Narożna podczas festiwalu „Disco Hit Festival Kobylnica”, foto: Dariusz Kawka
Magdalena Narożna podczas festiwalu „Disco Hit Festival Kobylnica”, foto: Dariusz Kawka


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 14., emisja w piątki (od 5 marca 2021 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat i Polsat Rodzina.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...