reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Klangor” w stacjach Canal+ [wideo]

dodano: 2021-02-08 10:30 | aktualizacja: 2021-02-08 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska

Canal+ Premium „Klangor” W piątek, 26 marca br. w stacjach Canal+ Premium i Canal+ 1 zostanie wyemitowany premierowo 1. odcinek serialu „Klangor”, powstającego w ramach „Canal+ Series Lab”. Za produkcję odpowiada Opus TV - Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł. W obsadzie pojawią się Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, Magdalena Koleśnik, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Mecwaldowski i Maciej Musiał. Zdjęcia do produkcji zakończyły się w grudniu 2020 roku, a plan realizowany był w m.in.: Świnoujściu, Łodzi i Warszawie. Serial będzie liczył 8 odcinków.

Canal+ Premium „Klangor”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- „Klangor” to z jednej strony kryminalna opowieść o poszukiwaniach zaginionej dziewczyny, z drugiej historia jej najbliższych, którzy nagle znajdują się w środku realnego dramatu."

- mówi Łukasz Kośmicki, reżyser serialu „Klangor”.

W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (w tej roli Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska i Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.
 

- Maja Ostaszewska i Arek Jakubik zagrali małżeńską parę na zakręcie, która musi zmierzyć się z najtrudniejszą sytuacją w życiu. Ich dwie nastoletnie córki o skrajnie różnych charakterach nie przepadają za sobą, a rywalizacja między nimi prowadzi do eskalacji konfliktu. Choć zdjęcia były trudne i intensywne to mam z nich jak najlepsze wspomnienia. Jednym z powodów była praca z fascynującymi aktorami - a byli to nie tylko ci znani i uznani, ale też absolutni debiutanci. I choć na planach filmowych bywam od wielu lat, to chyba pierwszy raz widziałem by tak wielu z nich tak blisko związało się ze swoimi bohaterami, często po prostu nimi byli. Na pewno dużą zasługę ma w tym solidny scenariusz pełny autentycznie napisanych postaci, które stawiane są przed najtrudniejszymi wyborami

- dodaje Łukasz Kośmicki.

Oryginalny scenariusz „Klangora” autorstwa Kacpra Wysockiego, oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego, powstał w ramach „Canal+ Series Lab” - programu skierowanego do scenarzystów, reżyserów i producentów kreatywnych, zawodowo tworzących i rozwijających seriale telewizyjne (więcej tutaj).Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński oraz Piotr Kmiecik, muzyka jest autorstwa Mikołaja Trzaski (więcej tutaj i tutaj).

Serial „Klangor” będzie można oglądać od piątku, 26 marca br. w stacjach Canal+ Premium i Canal+ 1 oraz online na stronie internetowej canalplus.com.
 
Katarzyna Gałązka w serialu „Klangor”, foto: Jarosław Sosiński/Canal+
Katarzyna Gałązka w serialu „Klangor”, foto: Jarosław Sosiński/Canal+
Arkadiusz Jakubik w serialu „Klangor”, foto: Robert Pałka
Arkadiusz Jakubik w serialu „Klangor”, foto: Robert Pałka
Arkadiusz Jakubik, Łukasz Kośmicki i Adam Santura na planie serialu „Klangor”, foto: Marcin Makowski
Arkadiusz Jakubik, Łukasz Kośmicki i Adam Santura na planie serialu „Klangor”, foto: Marcin Makowski


„Klangor” - emisja od piątku, 26 marca 2021 roku w Canal+ Premium i Canal+ 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...