reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-21 - 2021-06-22 - 2021-06-23

Sport w polskiej TV 9.02.2021

dodano: 2021-02-08 12:44 | aktualizacja: 2021-02-09 10:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z 1/2 finału Coppa Italia: Juventus FC – Inter Mediolan. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Burnley FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
20:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United – West Ham United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

22:00 Piłka nożna: NOS Liga:
Gil Vicente – Sporting CP

 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Burnley FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
20:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United – West Ham United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

01:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 2:
Mikael Ymer (Szwecja) -
Hubert Hurkacz (Polska) 
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor 

Christopher O'Connell - Jan Lennard Struff (Niemcy) 
Wiktoria Azareaka (Białoruś) - Jessica Pegula (USA)

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka

Laslo Djere (Serbia) - Rafael Nadal (Hiszpania) 
Komentarz: Marek Furjan 

Francesca Jones (Wielka Brytania) - Shelby Rogers (USA) 
Komentarz: Dawid Olejniczak 

09:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 2:
Ashleigh Barty (Australia) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 

Komentarz: Tomasz Wolfke, Tomasz Wiktorowski 

Stefanos Tsitsipas (Grecja) - Gilles Simon (Francja) 
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt 

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Łomża VIVE Kielce – FC Porto

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Aon Fivers – Orlen Wisła Płock

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
Dzień 3: Iga Świątek - Camila Giorgi

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
Dzień 3
 
Eurosport 2

01:00 Tenis: Australian Open:
Dzień 2:
Sofia Kenin (USA) - Maddison Inglis (Australia) 
Komentarz: Tomasz Wolfke, Gabriela Załoga 

Andriej Rublow (Rosja) - Yannick Hanfmann (Niemcy) 
Komentarz Maciej Synówka 

Radu Albot (Mołdawia) - Robert Bautista-Agut (Hiszpania) 
Komentarz Maciej Synówka 

Vasek Pospisil (Czechy) - Daniił Miedwiediew (Rosja) 
Komentarz: Radosław Nijaki 

Tennys Sandgren (USA) - Alex de Minaur (Australia) 
Komentarz: Radosław Nijaki 

Kevin Anderson (RPA) - Matteo Berrettini (Włochy) 
Komentarz: Witold Domański 

10:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Supergigant kobiet

13:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Supergigant mężczyzn

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
Dzień 3

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
Dzień 3
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Coupe de France:
Stade de Reims – Valenciennes FC
 
Polsat Sport

14:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Knack Roeselare – Verva Warszawa Orlen Paliwa

20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Komentarz: Bożydar Iwanow, Paweł Golański
 
Polsat Sport Extra

17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Warta Poznań – Cracovia
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
ACH Volley Lublana – Berlin Recycling Volleys

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Kuzbass Kemerowo – Leo Shoes Modena
 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Anadolu Efes
Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Jakub Ryś

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
HAKRO Merlins Crailsheim – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP Sport

20:45 Piłka nożna: Coppa Italia:
Juventus FC – Inter Mediolan
Komentarz: Maciej Iwański


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...