reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FilmBox+ ruszy wkrótce

dodano: 2021-02-08 14:57 | aktualizacja: 2021-02-08 17:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

FilmBox Plus Zapowiadana po raz pierwszy w lutym ubiegłego roku usługa OTT pod nazwą FilmBox+, łącząca telewizję na żywo z biblioteką VOD, ma ruszyć w Polsce jeszcze w przed końcem marca. Informuje o tym Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV SA. Zastąpi ona obecny na naszym rynku od 2012 roku serwis FilmBox Live. Jakie nowości przyniesie FilmBox+? Ile będzie kosztować miesięczna subskrypcja?

FilmBox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa FilmBox+, która ma zastąpić FilmBox Live, została zapowiedziana przez SPI/FilmBox dokładnie rok temu. Pierwotnie jej globalny start planowany był do końca 2020 roku. Doszło jednak do pewnego opóźnienia.

Według wcześniejszych informacji, nowa usługa ma łączyć w sobie kanały linearne zasilane technologią sztucznej inteligencji (AI) z biblioteką treści VOD. Ponadto FilmBox+ ma być usługą bogatą w funkcje i działającą na wielu platformach i ekranach, a jej użytkownicy mają mieć możliwość subskrypcji bezpośrednio lub za pośrednictwem platform i urządzeń partnerskich. Według zapowiedzi z lutego ub.r., FilmBox+ ma oferować i obsługiwać różne modele biznesowe, takie jak SVOD, AVOD i TVOD/PPV.

Dostęp do FilmBox Live kosztuje 19,90 zł miesięcznie. Na razie nie wiadomo, na ile wyceniona została nowa usługa FilmBox+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...