reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

14.02 koncert „Walentynki z Polsatem”

dodano: 2021-02-09 00:09
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Walentynki z Polsatem Telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowy i magiczny wieczór. Już w niedzielę, 14 lutego o godz. 20:00, w urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości. Zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra czy Michał Wiśniewski.

Telewizja Polsat
Walentynki z Polsatem


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Walentynki to święto miłości! Celebrujmy ten dzień razem z Telewizją Polsat. Jaka jest nasza propozycja? Wspólne gotowanie, następnie romantyczna kolacja w blasku świec… Jeżeli nie macie pomysłu na walentynkowe menu, z pomocą przychodzi Ewa Wachowicz. Już 12 lutego, w piątek o godz. 19:00 na profilu Instagram Polsatu zapraszamy na live z Ewą, która zaprezentuje dla Was dania na tę wyjątkową okazję. Dlatego nie ma wymówek! Wy zadbajcie o pełną miłości atmosferę, a Polsat zajmie się wyjątkową oprawą muzyczną. Bo nie ma lepszego sposobu, by wyrazić swoje uczucia, jak poprzez muzykę.

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla widzów Polsatu, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Usłyszymy hymn na cześć miłości „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją zaśpiewa jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak „zbudzi krew” – „Tą samą chwilą”, Eleni sprawi, że zatracicie się w „Miłości jak w winie”, a Anna Wyszkoni sprawdzi, „Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani. „A wszystko to, bo ciebie kocham”… jak zaśpiewa dla nas Michał Wiśniewski! Będą z nami także Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski.

Miłosna atmosfera zapanuje również na FB telewizji Polsat, na którym już 10 lutego wystartuje konkurs walentynkowy. Wystarczy wysłać zdjęcie i opisać swoją historię miłosną. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 zwycięzców, którzy nagrodzeni zostaną niespodziankami. Konkurs będzie trwał od 10 do 14 lutego włącznie. Szczegóły dostępne są na profilu Facebook Polsatu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek województwa Podlaskiego Artur Kosicki. Patronem medialnym jest Interia.

Transmisja koncertu „Walentynki z Polsatem” rozpocznie się o godz. 20:00, w niedzielę 14 lutego w Telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...